74 444 Sludinājumi
74 110 Lietotāji
2204 Šodien online
10 Jauni lietotāji

MEKLĒ!!!

Vai šeit kāda ir pirkusi mantas no Līgas Doniņas, nopirku no viņas sarkanas huarache botas, samāksāju naudiņu, bet botas neesmu saņēmusi, pagājis gandrīz mēnesis jau. Rādās ka profils neeksistē, un nēka nevar viņu dabūt rokās. 

0 0

19.01.2018 17:01

kādēļ jāgaida līdz 3dienai ? 

es spiestu lai naudu atgriež tulīt un tagad.. katru dienu par sevi atgādinātu.. zinu jo man ir bijusi agrāk līdzīga situācija.. trešdien tev viņa pateiks ka 5 dien. 5dienpateiks ka kaut kas noticis un pārliks uz citu dienu un tā visu laiku ... esi stingraun pastāvi uz savu.. ;) veiksmi atgūt savu naudiņu.. dēļ šādām bezkauņām godīgajām pārdevējām vairs neuzticas. gribētu visas šīs krāpnieces salikt vienā kambarī lai pasēž 

0 0

18.02.2018 22:10

Šodien saskāros ar vienu krāpnieci.  Naudu no rīta pārskaitīju , un vairs nelasa manas ziņas, šeit nāk un ignorē mani - PĒRĻU TIRGOTAVA !!! Paļāvos uz pozitīvajām atsauksmēm, bet vīlos!

Summa nebija liela 7.50€ , bet tomēr , man viņi tad labāk bērnam būtu aizgājuši saldumos, nav forša sajūta ,kā tevi apčakarē ! Ja tu šo lasi, nesi tik nekaunīga un atgriez naudu vai sūti preci ! 

0 0

18.02.2018 22:13

jūs iepriekš komentārus lasījāt???

0 0

11 - 13 no 13

Tēma slēgta

Tēmu slēdza: Inky
Iemesls: