74 952 Sludinājumi
74 871 Lietotāji
1775 Šodien online
14 Jauni lietotāji

Vai kāda vēlas piedalīties?

☝✨Meitenes Zeltenes, vai jums šāda ideja liktos saistoša?

Iedomājos - kamēr līdz Grand Andelei vēl ilgi jāgaida, bet drēbju skapī šis tas iekrājies, turklāt ir pērles tieši vasarai un siltam rudenim, varētu Jūs uzaicināt pie sevis ciemos uz mini andelīti.

Jautāju jums - vai būtu interesentes, kas gribētu kopā ar mani patirgoties un pērļu mednieces, kas vēlētos nesteidzīgā, foršā atmosfērā kādu foršu pērli nomedīt?

❗️❗️❗️Lūdzu tikai nepārprotiet - šis notieki nav maksas pasākums ar mērķi man ko nopelnīt, samaksa par dalību vai apmeklēšanu neveinai prasīta netiks! Un pilnīgi noteikti arī netaisos konkurēt ar ‘īsto’ Andeli Mandeli!!!

Mana ideja - vienkārši sanàkam kopā pie manis foršā mansardā Vecrīgā, un chillā ar mūziku, šampi un izcilu garastāvokli savā starpā paandelējamies.

Ērti arī būtu tad sarunāt, ka interesentes, kas mums šeit portālā kādas pērles ir noskatījušas, varētu atnākt un uz vietas visu pielaikot, mierīgi paspoguļoties, izdomāt un iegādāt - būtu mazāk jāskraida pa šopingcentriem uz pērļu piemērīšanām.

Turklāt pasākumu varētu uzrīkot arī kādā darbdienas pēcpusdienā, lai nav vesela sestdiena tam jāvelta.

Ko sakat - ir kāda interesente?

5 2

10.08.2018 20:01

Meitenes, vai ir vēl kāda interesente?

0 0

10.08.2018 22:18

Man patīk ideja kā tāda, tikai diemžēl nākamnedēļ vēl neesmu Rīgā... :-(

0 0

10.08.2018 22:19

Es gribētu :)

0 0

Varētu bet tik septembrī......jo man ir divi bērni vēl un skolā tik septembrī būs........

0 2

11.08.2018 13:55

Atbalstu šādu domu, bet piedalīties gan jau nepiedalīšos. Drēbju daudz, mašīnas nav. Plus vēl es gribu tikai atbrīvoties no drēbēm, ne piepirkt klāt. Un kas to zin kas man galvā ienāktu tādā mandelē :D

Bet ideja ir ļoti laba, ja tikai gribētājas piedalīties būtu. 

0 0

11 - 15 no 15