74 467 Sludinājumi
74 115 Lietotāji
510 Šodien online
0 Jauni lietotāji

Tas ir normāli?

Jau sen septembrī es biju sarunājusi maiņu ar vienu meiteni. Maiņai bija jānotiek decembrī. Es cītīgi glabāju to ko es gribēju apmainīt, un nepārdevu nevienam citam. Tagad kad es gribēju noskaidrot detaļas par tikšanos man pēkšņi pasaka ka tā lieta ko es gribēju apmainīt ir jau sen nopirkta. Man ir arī sajūta, ka tas ko es gribēju mainīt bija pārdots kādam citam. (varbūt tikai.) Tad mans jautājums ir vai tas ir normāli tā rīkoties? Es saprotu ka var nopirkt pats to un vairs maiņu nevēlēties, bet vai tiešām ir tik grūti to paziņot? Es domāju ja es būtu gaidījusi ka man atrakstīs es neko nesagaidītu. Kāds ir jūsu viedoklis?

0 0

05.12.2013 15:49

Tas ir normāli,jo šeit tomēr pārsvarā darbojas bērni un tīņi un viņu domāšanas veids ir pilnīgi citāds kā pieaugušam cilvēkam.Tajā vecumā pārsvarā bērniem vēl nav izveidojusies tāda īpašība kā pienākuma sajūta,atbildība pret otru cilvēku.Un laiks no septembra līdz decembrim arī ilgs laiks,ka var aizmirst.Man pašai gadījās kuriozs ar vienu bērnu no šejienes.Tā kā meitene izteica vēlēšanos tikties pēc iespējas ātrāk,tad sarunāju tikšanos jau otrā dienā viņas izvēlētā laikā.Tā kā uzreiz sapratu,ka te darīšanu ar jaunu meiteni,tad vairākkārt piekodināju,ka,ja gadījumā nevar tikt,lai mani brīdina laicīgi.Uz tikšanos meitene neieradās ,uz zvana neatbildēja.Vēlāk izlasīju mājās viņas vēstuli(rakstīts 10 min.pirms tikšanās laika),ka viņa netiek.Kad pajautāju,kāpēc necēli telefonu,tad teica,ka neesot dzirdējusi,jo atradusies pie zobārsta.Bet vai tas nav viens īsts bērnu  dārzsSmejošs10 minūtes pirms tikšanās atrodas internetā,bet pēc 10 minūtēm jau pie zobārstaVēsais

Un protams ir gadījies arī,ka neierodas ,bet vismaz paceļ telefonu un pasaka,ka ir aizmirsusi,kaut gan tikšanās ir sarunāta divas dienas iepriekš.

Tā kā es uz bērniem nedusmojos,tad sliktus komentārus viņiem nerakstu.Ja tas būtu pieaudzis cilvēks,tad gan laikam būtu dusmīga.

Tā kā vienmēr ,pirms ko sarunājiet,pajautājiet meitenes vecumu!!!Aci miedzošs

0 0

06.12.2013 22:30

ANDARA ES TEV PILNIGI PIEKRITU;)

0 0

11 - 12 no 12