73 454 Sludinājumi
75 386 Lietotāji
783 Šodien online
4 Jauni lietotāji

Mana pirmā negatīvā atsauksme.

Vēlos izteikties. UZMANĪBU! Uzmanieties no lietotāja ‘’ Крестина Спроге ‘’ , kura iegādājās no manis blondus US Tape dabīgos cilvēka matus. Kad pārdevu, mati bija jauni, iepakojumā. Pagāja laiciņš, tad šis indivīds pa telefonu zvanīja pieprasīja naudu atpakaļ un teica, ka mati nelīmējas/ka viņa nevar pielīmet, pēc tam rakstīja AS STYLE/Atverskapi vestulē, ka mati vispār neesot dabīgi, kaut gan mati ir 100% cilvēka. Manā profilā ierakstīja negativu atsauksmi un meloja par to, ka viņai tika pateikts, lai matus met ārā. Citi cilvēki, kam esmu pārdevusi dabīgos matus nav sūdzējušies par matu kvalitāti, vai krāpšanos. Un mans profils tika nobloķēts, lai nevaru atstāt arī viņai atsauksmi.. Ja es būtu gribējusi krāpties, tad es būtu nobloķējusi viņu 28.10., uzreiz pēc matu pārdošanas...

7 5

09.11.2018 09:21

Labots 09.11.2018 09:22

Крестина Спрогеvakar, 17:59Esmu nopirkusi matinus no sis personas,vini nav kvalitativi,viniem cena nav pat 10 eiro,bet es nopirku pa 50 eiro.ta ir krapsana,esmu sazvanijusies un man vienkarsi tika izteikts lai metu ara

ja atsauksme nav pamatota,jāziņo administrācijai.

3 1

09.11.2018 09:24

Jā, rakstiet vēstuli administrācijai, izskaidrojiet situāciju un prasiet, lai nepamatoto atsauksmi dzēš.

3 4

09.11.2018 09:52

Noteikti rakstiet administrācijai, lai atsauksmi izdzēš.

3 4

09.11.2018 10:07

Mani gan mulsina fakts, ka dabīgie mati un jauni maksā tikai +/- 45 eur.

9 5

09.11.2018 16:33

Nu vairs nekādas tādas atsauksmes nav.

2 1

11.11.2018 12:58

Margueritte, ir gan šī atsauksme! Tikko skatījos.

Starp citu, man arī savulaik ielika negatīvu atsauksmi nepamatoti(!!!) Administrācija neko neizmainīja, kaut rakstīju. Man pierādījumam kalpoja mana sarakste, jo saņemot paciņu, pircēja bija apmierinäta, par ko pati uzrakstīja vēstulē. Bet pāris stundas vēlāk šī pircēja ieraksta negatīvu un melīgu atsauksmi (bija ballīte ar iedzeršanu utml., pēc ballēšanas bija konflikts un neapmierinātais sievišķis izgāza uz visiem iespējamos veidos savu žulti). Es darīju citiem zināmu par apmelojumu (personas datus neizpaudu, tikai profils minēts un situācijas apraksts) un pat mans advokäts tika iesaistīts, bet...administrācija vnk nobloķēja(!) manu(!!!) profilu (uz laiku gan). Vēlāk es uzzināju par šo cilvēku patiesību - izrādās tas ir viņas dzīvesveids apmelot citus, kad ir neomā, vai kaut kas nogājis greizi dzīvē pašai, neskatoties uz to, ka strādā valsts iestādē, kas ir atbildīga par cilvēku tiesībām. Pēcāk es uzzināju, ka citi lietotāji arī ir cietuši šādā veidā. Bet nu esmu aizmirsusi to pircēju kā murgainu sapni :)) 

3 0

11.11.2018 13:22

Piekrītu Adharai, ka aizdomīgi ir tas, ka dabīgi un jauni mati tik nereāli maz maksā. Uz iepakojuma jau var visu ko sarakstīt. Tā, ka nemaz nevar tā viennozīmīgi apgalvot, ka atsausme ir patiesa vai nav.

3 0

11.11.2018 17:05

Es īsti nesaprotu, kur reizēm paliek atsauksmes. Man viena dāma arī ielika negatīvu atsauksmi, darījums, protams, nenotika, jo es atteicos ar viņu sadarboties. Atsauksme kopējā skaitlī ir, bet pašas atsauksmes nav..

0 0

1 - 8 no 8