74 497 Sludinājumi
74 090 Lietotāji
175 Šodien online
1 Jauni lietotāji

Notievēšana.

Sveikas. manuprāt visas sievietes ir neapmierinātas ar savu svaru. Vai par daudz, vai par maz. Nu es piederu pie tām, kurām ir par daudz. Šogad gribu iestāties Bkv karsējās, un līdz septembrim gribu uzlabot savu augumu. 

Ko jūs varētu ieteikt? ēšanu? sportošanu? galvenais, lai būtu rezultāts..

0 0

29.06.2013 22:10

Ja kādi jautājumi par programmu (ja izdomāsi pamēģināt), droši raksti!Smaidīgs

0 0

29.06.2013 22:15

> Pēkot 2 lietas, lētākajai precei 50% atlaide!

Sarunāts :)

0 0

29.06.2013 23:14

Ka? Kas pareizi un kas ne? Vienkarsi patere vairak neka uznem ar partiku,sporta kluba attisti tas muskulu grupas,vietas uz kermena kuras tu gribi mainit. Un viss ko tur nesaprast? Nekadas magiskas dietas neeksiste:D

0 0

30.06.2013 08:16

Sveika. Varu būt lepna par to,ka cīnijos un uzveicu savu lieko svaru.

Viss aizsākās ar to,ka vēlējos pēc ilgiem laikiem piemērīt savu kāzu kleitu. Uzvilku to mugurā un konstatēju,ka šī kleitiņa man vairāk neiet ciet. Pirms tam biju vairākas reizes domājusi atbrīvoties no liekajiem kilogramiem,bet nu šis bija pēdējais “piliens”. Tad nu rakos pa visu internetu lai atrastu kaut ko piemērotu,atrasu kā pareizi ēst,vingrot utt.Protams katra informācija atšķīrās no iepriekšējās.

Protams ideālais variants būtu atrast sev Dietologu kas precizēs uz Tavu augumu/svaru lietas ko jāēd un kas labāk darbosies svara nodzīšanā.

Taču es mēģināju tā-Atradu internetā kolosālus vingrinājumus,kurus man pildīt pat bija jautri,nevis nogurdinoši vai apnicīgi. Vingrojot smējos,jo sieviete uzmundrina nevis runā kā mūks. Haha

Plusā visam,visas dienas garumā izdzēru 2L ar ūdeni,atteicos no miltu izstrādājumiem,aizmirsu par šokolādītēm,bulciņām un riekstiņiem.Katru vakaru pirms gulēt iešanas taisīju 50 presītes. Mēģināju pagatavot griķus BEZ sāls,ar dillēm,pētersīļiem. Ieliku šķīvī un tā arī viņš palika,jo reāli ieēst viņu nevarēju. Bezgaršīgs...

Tad nu darīju tā-Ēdu normālus ēdienus,tikai stipri mazākās porcijās un nekāda ēšana pēc 18.00

Pirmās dienas bija šausmīgi grūtas,jo pierasts vakarā pie televizora paniekoties,taču tiku tam pāri.

Rezultāts divās nedēļās zaudēti 6kg. Manuprāt tīri normāli. Vēlāk protams nepadevos un cīnijos tālāk,sāka patikt sajūta,ka bikses kuras derēja kā uzlietas nu jau ir pa lielu. Un tavu brīnumu,kāzu kleitā ielīdu ideāli.Patīkams gandarījums man un vīram.

Ja interesē kādus video skatījos tad droši jautā. Manuprāt viss ir tikai mūsu prātos un ja gribam tad rezultātus tiešām panāksim.

Veiksmi!  

0 0

30.06.2013 12:03

> Bunny :)

Vēstulīte

0 0

21 - 25 no 25