74 527 Sludinājumi
74 118 Lietotāji
1065 Šodien online
3 Jauni lietotāji

Par lietotiem apaviem

Meitenes, ja pārdodat lietotus apavus, tad pirms pārdošanas būtu ļoti jauki un IETEICAMI apavus sakopt, nevis iesmērēt apdilušus, saskrāpētus un dubļainus.

Publisks FUJ tām, kas tā dara.

Ja gribās atstāt patiešām labu iespaidu uz pircēju un izveidot turpmāku sadarbību, nevis sašutumu, tad tas nav tik grūti izdarāms - veltīt 5 min apavu sakopšanai.

0 0

05.02.2014 09:14

> aija

Arī dažreiz esmu šokā par veikaliem,kur tiek tirgoti lietoti apģērbi,tieši tas pats,ir veikali tīri un glīti,ir vienkarši netīras bedres ar briesmīgu smaku un netīrām drēbēm, bet tur jau arī nevienu nepārmācīsi,vienkarši griežamies un ejam prom,tāpat arī te..

Nu no pieredzes mācās, es ļoti bieži te nepērku, bet, kad rodas vajadzība pēc noteiktas lietas, tad noriskēju.

Pati personīgi nonācu pie secinājuma, ka vairs nepirkšu apavus šādā veidā, bet gan veikalā.;)

0 0

05.02.2014 09:29

Labots 05.02.2014 09:30

Tieši tā, vienkarši nekautrējaties apskatīt preci klātienē,un Jums nav jākautrējas atteikties no preces,ja cilvēks nespēj garantēt normālu preču stāvokli,pats vainīgs ka ir iztērējis savu laiku. Es dažreiz arī pasaku tagad,ka prece ir pietiekami palietota un eju vienkarši prom! Tādā veidā cilvēks gan pārmācīsies un nākamreiz kauns būs tirgot tādas preces, jo man apnika arī tada necieņa,kad iztērē savu laiku,man atnes lupatu netīru un saburzītu, es vairs nekautrējos to arī pateikt,ja jau man nekautrēas tādu pasniegt vai nē :) Jums jau nav jājiet kopā bērnus kristīt,izsakiet klātienē vienkaršī pieklājīgi,tā bs ietekmīgāk,nekā šeit šīs tēmas anonīmi stročīt..

0 0

05.02.2014 09:47

Apavus esmu iegādājusies šeit divas reizes un abi zābaciņi bija teicamā stavokli,kā bija rakstits tikai piemēriti un arī cena normāla,bet nu jā par drēbēm to nevarētu teikt...

0 0

05.02.2014 10:06

esmu te iemaninijusi jaunus zābaci;nus pret savējiem 1x vilktiem, jo nederēja izmērs man pa lielu viņai pa mazu :D beigās bijām ļoti apmierinātas ar maiņu , vairāk ar apaviem man nebija pieredzes , jo tos pat neskatos.... ja viņi nav jauni tad būs nonēsāti, nezinu kā lai staigā zābakos lai pēctam vēl viņi būtu derīgi pārdošanai, nu nesaprotu :) labi tur kurpes uz balliti paris reizes vilktas .. bet diezvai kads pirks zābaksu pa 100 eiro un pārdos te labā stāvoklī pa 30 , tie laikam kautkādi īpašie gadijumi :)

0 0

05.02.2014 10:10

man pat liekas es savus paris reizes vilktus gumijniekus nevareshu ielikt :D tapat jau kautkadas shvikas uzradaas un domaas katad parisreiz vilktas.. nonesatas lidz pedejam :D

0 0

05.02.2014 10:17

Labots 05.02.2014 10:18

Bet ne tikai ar kurpēm ir tā,var arī zābakus uzvilkt vienu reizi līdz veikalam aiziet un saprast ka nav tavs un pārdot te par lētākām naudiņām, protams ka cenu var samuldēt,lai notirgotu un dot baigu tipa atlaidi,te jau katrs muld,pilnīgi katrs kādreiz kaut ko muld!

Bet ir arī piemēram tādi cilveki,kuri var nosist pilnīgi jaunus  apavus par 1 stundui! Tie ir tādi cilvēki un viņiem ir tāds rakturs un tāda attieksme pret drēbēm,ir arī tādi,kuri gadiem var vilkt apaviņus,un veikt piemēram savlaicīgi profilaksi pei kurpnieka,zābaciņi izskatīsies perfekti! Cilvēki ir visdažādi..

0 0

05.02.2014 10:37

jauns ir jauns bet te runa par lietotiem.. un tas gadijums kad aiziet vienreiz lidz veikalam varetu but viens no 1000 :D uz ko es tapat neuzkertos :) te vispār reti kad ko ieliek manā izmērā :D

0 0

21 - 27 no 27