74 805 Sludinājumi
74 149 Lietotāji
303 Šodien online
3 Jauni lietotāji

Bērna kopšanas pabalsts....

Sveikas. Gribu pajautāt, vai kādai nav tāda situācija, kā man šobrīd.... Es vēl neesmu saņēmusi bērna kopšanas pabalsta naudiņu par janvāri. Lēmumā ir noteikts, ka naudiņa jāieskaita līdz katra mēneša 8.datumam. Zvanīju uz sociālajiem, tur atbildēja, ka redzot, ka nauda nav pārskaitīta, bet nezinot - kādēļ. Noskaidrošot tuvāko datumu, kad varētu būt nauda ieskaitīta, teica, ka domājot - šīs nedēļas laikā... Forši, vai ne? Atliktu man nenomaksāt kādu rēķinu valstij - uzreiz soda procenti un brīdinājums... Pārsteigts

0 0

10.02.2014 17:30

Visur i-netā ir rakstīts, ka uzreiz visu un visiem nesamaksās, tas euro dēļ...

0 0

Man vienmēr bija pirms noteiktā datuma! Domāju, ka tas varētu būt saistīts ar to, ka tagad notiek pārrēķini, jo ir palielinājies pabalstu lielums (tām, kurām netika aprēķināts no algas), cilvēkiem valsts kasē daudz darba. ;)

0 0

10.02.2014 17:39

Ha ha,man ar katru mēnesi atliek ar vien tālāk,reiz pat bija kā jau meitenes minēja-par laikā nenomaksātu rēķinu-soda procenti..ehh ko darīt.. Tā ir un neko padarīt,taisnību neizkarot :)

0 0

10.02.2014 17:48

Tas paarreekins tak netiks tagad izmaxaats!!!!Taam,kuraam bij 100Ls,taa arii paliks..sorry,ka es veel latos dziivoju :d... Bet to starpiibu izmaksaas tikai apriilii(vai liidz apriilim).preciizi nezinu,bet man arii palikushi dazhi peedeejie meeneshi un par janvaari sanjeemu veel vecajaa apmeeraa.To,kas pielikts klaat,izmaksaashot visu veelaak!!!

0 0

11.02.2014 09:33

> Duuda

Visur i-netā ir rakstīts, ka uzreiz visu un visiem nesamaksās, tas euro dēļ...

Kādi gan tur eiro... :) Janvārī taču samaksāja eiro viss kārtībā...

0 0

11.02.2014 09:34

> IMisiņa

Man vienmēr bija pirms noteiktā datuma! Domāju, ka tas varētu būt saistīts ar to, ka tagad notiek pārrēķini, jo ir palielinājies pabalstu lielums (tām, kurām netika aprēķināts no algas), cilvēkiem valsts kasē daudz darba. ;)

Man pabalstu maksā no algas, nav nekāda pārrēķina....

0 0

11.02.2014 09:40

Šodien zvanu, prasu, kur mana nauda, viņi atsaka, ka īsti nezinot (no sarunas fonā sapratu, ka neviens pat vakar tā kārtīgi nav centies noskaidrot) Pārsteigts Beigās atbildēja, ka esot tehniskas problēmas, bet līdz šīs nedēļas beigās cerot, ka izmaksās. Forši gan.. ja es tā varētu atlikt kredīta maksājumu... bankai teikt - man te nelielas tehniskas problēmas, samaksāšu pēc nedēļas...

Atvainojiet par manu sarkasmu, bet vai tas ir normāli? Kliedzošs

0 0

11.02.2014 11:41

man ari bija kautkada kavesanas pirmaja menesi,jo redz tagad tak vini maksa par nodzivoto menesi nevis par tekoso! tas ir interesanti! zvaniju,lamajos uzreiz atradas laiks man visu paskaidrot,jo taa ir nauda ko tu esi nopelnijusi un tev vina pienakas lidz tam 8dat!Kliedzošs

0 0

11 - 18 no 18