74 805 Sludinājumi
74 149 Lietotāji
266 Šodien online
3 Jauni lietotāji

meitene klusētāja

sveikas. šī meitene ir kaut kāds unikums. Uzraksta,ka ņems krekliņu,kā ērtāk tikties un viss,izlasa manas 3 vēstules un neatbild. Šai meitenei varat neatbildēt. 

http://www.atverskapi.lv/lv/lietotajs.html?id=26260

0 0

02.04.2014 20:34

Nez..priekškam rezervēt, nav naudas neperku, ir naudas noperku -kāda vēl REZERVACIJA!!! TIEŠAM NESAPROTU MEITENES, KURAM PATIK REZERVET, UN PECTAM PASAM ZELOTIES, KAD VINAS REZERVETA MANTA PARDOTA!!

0 0

02.04.2014 20:48

Man ar norezervēja kleitas,atsūtija savus datus un es savus rekvizītus rezultātā pēc 3 dien pateica ,ka neņems! Nu,ko nu neko!

0 0

02.04.2014 21:00

Šeit ir pilns ar tādām :D

0 0

02.04.2014 21:00

Šeit ir pilns ar tādām :D

0 0

02.04.2014 21:02

un kura vieta ta ir problema? Naudu jau neviens itka neatnema,uz tiksanos nebija jaiet,laiks netika pazaudets,itka viss kartiba. Man ari bijis loti biezi,kad rezerve,beigas pazud,neatbild,bet nenemu galva,jo neesmu savu laiku terejusi,ejot uz kaut kurieni. Diemzel tas seit ir normali,lai cik skumji briziem nebutu,it seviski visbiezak gadas-vai prece ir pieejama vel? Kad atbildu,ka ir,preti atbildi nesanamu.Pec laika uzrakstu ar jautajumu-kadel tad interesejas un pazud,atbild man,ka tikai intereses pec. :D

0 0

02.04.2014 21:06

> Sapnis

Nez..priekškam rezervēt, nav naudas neperku, ir naudas noperku -kāda vēl REZERVACIJA!!!

Nu... ja rezervē vairākas nedēļas uz priekšu, tad ir tā jocīgi, taču, ja runa par dažām dienām, tad tas ir normāli. Ne jau tikai par naudu ir runa, bet arī - par iespēju satikties abām pusēm iemērotā laikā un vietā...

Un Tev pašai patiktu, ja, piemēram, būtu norunāts darījums, bet pārdevēja pa ceļam uz jūsu tikšanos tomēr preci pārdevusi kaimiņienei, kas bija tuvāk un varēja samaksāt ātrāk?

0 0

02.04.2014 21:15

Necenšos tā darit, lai man butu jasaskarās ar tādām nepatikamām lietām..un ja ari gadas kada nesaprasanās,  vai nepatikama situacija,tad nerakstu forumos katru sikumu...

0 0

02.04.2014 21:28

> Janeta

un kura vieta ta ir problema? Naudu jau neviens itka neatnema,uz tiksanos nebija jaiet,laiks netika pazaudets,itka viss kartiba. Man ari bijis loti biezi,kad rezerve,beigas pazud,neatbild,bet nenemu galva,jo neesmu savu laiku terejusi,ejot uz kaut kurieni. Diemzel tas seit ir normali,lai cik skumji briziem nebutu,it seviski visbiezak gadas-vai prece ir pieejama vel? Kad atbildu,ka ir,preti atbildi nesanamu.Pec laika uzrakstu ar jautajumu-kadel tad interesejas un pazud,atbild man,ka tikai intereses pec. :D

jautājumi par preces pieejamību -man pilnīgi tas pats :D

0 0

02.04.2014 21:28

> Janeta

jautājumi par preces pieejamību -man pilnīgi tas pats :D

0 0

11 - 19 no 19