74 925 Sludinājumi
74 196 Lietotāji
2783 Šodien online
26 Jauni lietotāji

Frizieris praktikants skaistumkopšanas salonā un frizētavā "KOLONNA'' meklē modeles.

Labdien. Es gandrīz beidzu mācīties par frizieri,tagad izeju mācību praksi  skaistumkopšanas salonā un frizētavā "KOLONNA''  t/c Galerija centrs (Audēju iela 16) man ir nepieciešami modeļi uz dažāda veida matu griezumiem, veidošanai, matu krāsošanai utt. Darbu izpildu kvalitatīvi, meistara vadībā. Matu griezums – bezmaksas, matu krāsošana – tikai par materiāliem (7 - 8€).
Vēlies kaut ko jaunu/ savādāku - droši raksti/zvani. Vlada.

Здравствуйте. Я заканчиваю учиться на парикмахера и прохожу практику в салоне "KOLONNA''  t/c Galerija centrs (Audēju iela 16) и мне нужны модели – женщины, мужчины, дети. Различные стрижки покраски и многое другое. Работу выполняю аккуратно, под руководством мастера. Стрижка – бесплатно, покраска - оплата за материал (7 - 8€). Смело звоните/пишите. Влада.

0 0

22.04.2014 08:06

Cik skaisti gari mati tev bija Pārsteigts

Man ir bijis ta ka prasu pie frizieres pakapenisko matu griezumu bet vina man nogriez priekspuse isakus un aizmugure vienada garuma,tas vinai laikam skaitijas pakapeniskais griezums,lai gan biju izstastijusi  un paradijusi ka es gribu un griezu normala frizetava.Nakamaja diena aizgaju uz citu frizetavu nacas velreiz maksat un griezt vel isakus matus.

Vai tadu toni pati velejies lai tev nokraso?

0 0

22.04.2014 08:24

> Samanta...Mainos:)

Cik skaisti gari mati tev bija Pārsteigts

Man ir bijis ta ka prasu pie frizieres pakapenisko matu griezumu bet vina man nogriez priekspuse isakus un aizmugure vienada garuma,tas vinai laikam skaitijas pakapeniskais griezums,lai gan biju izstastijusi  un paradijusi ka es gribu un griezu normala frizetava.Nakamaja diena aizgaju uz citu frizetavu nacas velreiz maksat un griezt vel isakus matus.

Vai tadu toni pati velejies lai tev nokraso?

Zilganvioletu..

0 0

Vecs posts, bet man nedēłu atpakaļ viena friziere izcūkoja matus .. pastīju nogriezt v griezumā un tagad bez taisnošanas viņi izskatās briesmīgi ... riktīga pakāpe pa sāniem un cm kādi 10 nost no garuma ... no sãkuma nesapratu, jo bij iztaisnoti un izskatījãs ok jo viegli krita un nespurojās... tagad visa mana rota izporcīta ..

0 0

28.02.2017 22:00

Ja godīgi, man tikai pēdējos mēnešos atgriezusies sajūta, ka mati ir puslīdz atguvuši garumu. Garāki gan nebūs - neaug.. :/

0 0

28.02.2017 22:07

Labots 28.02.2017 22:14

> Snowfox

Vecs posts, bet man nedēłu atpakaļ viena friziere izcūkoja matus .. pastīju nogriezt v griezumā un tagad bez taisnošanas viņi izskatās briesmīgi ... riktīga pakāpe pa sāniem un cm kādi 10 nost no garuma ... no sãkuma nesapratu, jo bij iztaisnoti un izskatījãs ok jo viegli krita un nespurojās... tagad visa mana rota izporcīta ..

Es kopš šīs rūgtās pieredzes matus griežu tikai un vienīgi pati mājās - sanāk nedaudz lēnāk kā salonā, bet vismaz tieši tā, kā vēlos, un garumu var ataudzēt.
Tas, protams, nestrādā uz sarežģītiem griezumiem.

0 0

> Inky

> Snowfox

Es kopš šīs rūgtās pieredzes matus griežu tikai un vienīgi pati mājās - sanāk nedaudz lēnāk kā salonā, bet vismaz tieši tā, kā vēlos. Vismaz garumu var ataudzēt.
Tas, protams, nestrādā uz sarežģītiem griezumiem.

Man iepriekš vīra kungs apgrieza galiņus, bet es vismaz varēju taisīt copes, bizes un lokas likt. Tagad skats pabriesmīgs.. esmu izveidojusi jaunu postu par manu sāpi.

0 0

> Inky

Ja godīgi, man tikai pēdējos mēnešos atgriezusies sajūta, ka mati ir puslīdz atguvuši garumu. Garāki gan nebūs - neaug.. :/

Skaisti mati! Vispār, sāpīga tēma.. matus kuram katram uzticēt nevar...

0 0

21 - 27 no 27