74 489 Sludinājumi
74 075 Lietotāji
1721 Šodien online
3 Jauni lietotāji

Vairāki profili...

Meitenes! Padalieties, lūdzu, pieredzē, vai ir ērti strādāt ar diviem (bet varbūt kādai ir pat vairāk...) profiliem?

Saprotu, ka pircējiem, bez šaubām vienkāršāk apskatīt TIKAI pieaugušo, vai TIKAI bērnu drēbītes Jūsu skapjos, bet kā ir pašām skapjturētājām? Ir kādas nianses?

0 0

14.04.2014 11:23

> L.G.

Manuprāt, ar vienu profilu izdevīgāk gan pircējam, gan pārdevējam... Jo vairāk sortimenta, jo interesantāk.. piem., izvēloties sev kādu lietu, var iepatikties arī kas bērnam, vīram, vai draudzenei.

Protams, ja zem katra profila varētu vēl filtru uzlikt, lai atlasītu sev interesējošo pa sadaļām, būtu pavisam forši:)

Pilnīgi Tev piekrītu! :) Man arī ir tikai viens profils gan ar bērnu drēbēm,gan manām+vēl dažām māsas!Agrāk man drēbju sl;udinājumos bija 3x vairāk un arī viss vienā profilā! :) Ja kaut ko gribu nopirkt,tad ''izstaigāju'' visu pārdevējas profilu kaut vai ar 20 lapām un bieži atrodu vēl 5 lietas,ko gribu iegādāties,bet i nepatīk,kad kaut ko atrodu un tad uzraksta-pagaidiet,man ir vēl otrs profils,paskataties vēl no tā kaut ko!

0 0

14.04.2014 11:34

> Lenooki

> M. K.

> 2014

> Anja

> 2014

Lai man piedod meitenes, bet es domāju, ka vajag ieviest jaunu noteikumu, ka var būt tikai viens profils vienai personai. Tā būtu normāla prakse. Vairākums meiteņu man nepiekritīs, bet ir kāda daļa, kas teiks JĀ. 

Es tomēr esmu par vairākiem profiliem, ja cilvēks tirgo atšķirīgas lietas. Piemēram, bērnu drēbes un sieviešu drēbes. Diez kas nav iet cauri daudzām lapām ar sludinājumiem, kas pilnīgi neinteresē, lai atrastu dažus, kas interesē.

Tik pat labi portāls varētu veikt pāris uzlabojumus, lai nebūtu jātaisa divi dažādi portāli.. :

bet vini to nedariis :D tapec vieglak uztaisit profilus 2 pasiem :)

Varbūt esmu naiva, bet kāpēc admini to nedarīs? ? ?

Labi, es nesaku par sludinājumu šķirošanu pēc kritērijiem (ka tas notiek meklējot kko - krāsa, izmērs utt.), bet varētu jau katrā skapī būt tāda iespēja uzreiz likt sludinājumus atsevišķās sadaļās (gandrīz tas pats vien sanāk, kad ievietojam savas vēlmes vai taisām blogus utt.). Ir taču pieņemts, ka šai mājaslapai pēc noklusējuma ir 3 pamatsadaļas - sieviešu, vīriešu un bērnu drēbes - tās varētu vnk atkārtoties katrā skapjturētāja profilā.

Vai tad tas ir tik neizdevīgi administrācijai?

Viniem tas tak neko nedod un visu laiku visiem ir bijis labi ka ir .. un  nedomaaju ka  vni ies ko mainiiis  jo bez ta var vienkarssi iztikt :) 

0 0

14.04.2014 11:42

> meitiņām un meitenēm

> M. K.

Man ir 2 profili viens bernu drebem  un otrs pieaugusso drebem :) ta man ir vieglak un pircejiem ari :)

Smejošs  Jā, un ērti no viena otrā likt pozitīvas atsauksmes!  :D 

Jā, man arī ir divi profili, jo ļoti gribējās bērnu drēbītes nošķirt no pieaugušo. Gan man pašai ērtāk, gan pircējam,

tādēļ nepiekrītu 2014 - Es īsti nesaprotu kā Tu motivē savu viedokli, varbūt krāpniecību dēļ? ... Nu, šeit, es domāju, vajadzētu darīt elementāri- tiklīdz administrācija dzēš negodprātīgu profilu, tiek aizliegts no konkrētās IP adreses vairs veidot jaunu- palabojiet, ja es esmu izštukojusi nepareizi, jo es no šīm lietām neko daudz nesaprotu... tikai tā, domu lidojumā piefiksēta ideja. :)

NU es nesmu piemeram likusi atsauksmes sev  nevienam no profiliem ja likrtu to uz reiz redzetu un saprastu :D

jo abos profilos man ir linki uz otru ta u reiz saprot ka man ir 2 profili :)

0 0

14.04.2014 12:48

Labots 14.04.2014 20:18

> M. K.

> Lenooki

> M. K.

> 2014

> Anja

> 2014

Lai man piedod meitenes, bet es domāju, ka vajag ieviest jaunu noteikumu, ka var būt tikai viens profils vienai personai. Tā būtu normāla prakse. Vairākums meiteņu man nepiekritīs, bet ir kāda daļa, kas teiks JĀ. 

Es tomēr esmu par vairākiem profiliem, ja cilvēks tirgo atšķirīgas lietas. Piemēram, bērnu drēbes un sieviešu drēbes. Diez kas nav iet cauri daudzām lapām ar sludinājumiem, kas pilnīgi neinteresē, lai atrastu dažus, kas interesē.

Tik pat labi portāls varētu veikt pāris uzlabojumus, lai nebūtu jātaisa divi dažādi portāli.. :

bet vini to nedariis :D tapec vieglak uztaisit profilus 2 pasiem :)

Varbūt esmu naiva, bet kāpēc admini to nedarīs? ? ?

Labi, es nesaku par sludinājumu šķirošanu pēc kritērijiem (ka tas notiek meklējot kko - krāsa, izmērs utt.), bet varētu jau katrā skapī būt tāda iespēja uzreiz likt sludinājumus atsevišķās sadaļās (gandrīz tas pats vien sanāk, kad ievietojam savas vēlmes vai taisām blogus utt.). Ir taču pieņemts, ka šai mājaslapai pēc noklusējuma ir 3 pamatsadaļas - sieviešu, vīriešu un bērnu drēbes - tās varētu vnk atkārtoties katrā skapjturētāja profilā.

Vai tad tas ir tik neizdevīgi administrācijai?

Viniem tas tak neko nedod un visu laiku visiem ir bijis labi ka ir .. un  nedomaaju ka  vni ies ko mainiiis  jo bez ta var vienkarssi iztikt :) 

Pamanīju, ka šeit regulāri kkādi uzlabojumi tiek veikti. Tātad Skapis pilnveidojās. Nodomāju, varbūt agrāk neviens šādu opciju vnk nebija izdomājis, visādi mēdz gadīties. Краснею Ангел

0 0

21 - 24 no 24