74 469 Sludinājumi
74 116 Lietotāji
554 Šodien online
1 Jauni lietotāji

Pazudusi..

Sveikas meitenes!

Dikti meklēju šo pārdevēju http://www.atverskapi.lv/lv/lietotajs.html?id=12001 (tātad lietotājvārds ir k.upmale)!!! Viņa sen jau nav ielogojusies šajā portālā, vēlos no viņas šo to iegādāties, bet nav arī tel. nr. uz kuru varētu informēt pārdevēju, ka esmu viņai nosūtījusi neskaitāmas vēstules!?! LŪDZU PALĪDZIET - varbūt kādai, no jebkāda sakara ar šo pārdevēju, ir saglabājies tel. numurs vai e-pasts u.tml.??? Varbūt draugos viņu var atrast (jo man nav skaidrs viņas vārds - kristīne, keitija, klinta..???) Ja kādai ir zināms, kā ar viņu var rast kontaktu, lūdzu, dodiet ziņu!!! Paldies jau iepriekš!

0 0

21.04.2014 18:23

> Viteens

Seit vispar vajadzetu ieviest opciju ka obligati janorada tel.num.Aci miedzošs

Jā un, lai pēc tam kaut kādi maniaki vai vēl nez kas rakstītu???

0 0

21.04.2014 18:28

Es jau gaidu divas nedelas pirmo vestuli no pardevejas, maniaki vai tad Lv tadi vispar pastav.

0 0

21.04.2014 19:03

> Viteens

Es jau gaidu divas nedelas pirmo vestuli no pardevejas, maniaki vai tad Lv tadi vispar pastav.

Latvija pastav visadi cilweki:D par ko tu pat nenojaut:D 

0 0

21.04.2014 19:28

> Viteens

Seit vispar vajadzetu ieviest opciju ka obligati janorada tel.num.Aci miedzošs

galīgi nepiekrītu. Biju ievietojusi savu numuru ar lūgumu, nesūtīt sms, ja kas interesē, bet,lai zvana... Bet to jau, protams, arī neviena nelasa un tad apvainojas par nelaipnību, ja atļaujos atzvanīt, jo man par preci pastāstīt sms ir grūti un nepatīk rakstīt telefonā. Kā arī nesaprotu, kāpēc, ja kas interesē - nevar uzrakstīt tepat vēstuli vai uzzvanīt... 

0 0

21.04.2014 19:34

Es par šo te vienreiz aizdomājos - bet, varbūt, cilvēkam kas noticis...vai arī ir aizbraucis uz ārzemēm...vai...visādi jau var būt...

0 0

21.04.2014 19:39

> Chick

Es par šo te vienreiz aizdomājos - bet, varbūt, cilvēkam kas noticis...vai arī ir aizbraucis uz ārzemēm...vai...visādi jau var būt...

var jau gan būt visādi, tas viss ir saprotams no cilvēciskā faktora, bet man nav saprotams, kāpēc sludinājumi ir aktīvi, jo man ik pēc kaut kāda laika nāk paziņojums,ka jāatjauno sludinājumu (uz konkrētu lietu), savādāk tiks dzēsts. Ir atsevišķas lietas, kurām pēdējo 6 mēn laikā jau 2x ir likta atjaunošana. Tad nesaprotu, kā citām, kuras te sen nav bijušas, tas joprojām var būt aktīvs.                     

0 0

21.04.2014 19:51

Viņa pirms gada diezgan aktīvi darbojās. Grūtāk ir saprast cilvēku kurš saliek kaudzi sludinājumu, nedēļu pagrozās un tad pazūd. 

Protams ir jauki, ja tās kuras reti ienāk uzrāda savu numuru- tā izdevās tikt pie kārotā, kaut arī pārdevēja nebija šeit rādījusies gandrīz gadu :)

No savas puses varu teikt, ka norādot tel. nekas ātrāk nenotiek, pie stūres atnāk sms ''perku kleitu". Nu kmn :D 

0 0

21.04.2014 20:21

man šķiet, ka noteikumos jau bija paziņots, ka lietotājus, kas stāv neaktīvi gadu, dzēsīs ārā. Taču ļoti daudzus tādus lietotājus tik un tā uzeju.

0 0

11 - 18 no 18