143 102 Объявления
63 981 Пользователи
1701 Сегодня онлайн
8 Новые пользователи

Par cilvēkiem un ZS dāvanām;)

Foruma tēmas, kas ir AS iekšējā- tiešā reklāma, sen kā nav saistošas un piesaistošas ;).... ( sorry, tas mans skatījums). Proti -pērku un meklēju- kautko, bet pats īsti nezin ko, un vispār- jau nemaz nevajag, bet ieķeksēties es spēju un tāpēc es to daru! ;D ..- tas  ir ne tikai garlaicīgi, informāciju nenesoši un nepiesaista saitam jaunus lietotājus, bet  vēl jo  skumjāk, - pat vecajiem lietotājiem liek domāt, ka te īsti nav ko darīt...

Nez .. varbūt, kāda dzirksts, kas mazliet  atsvaidzinās forma informatīvo  un praktisko domu  - proti, dalīšanās pieredzē, paradumos, idejās;) 

Jautājums tiem,kas  te : 

Kādas dāvanas Jūs  dāviniet ZS saviem tuvākajiem, draugiem utt. Vai ko īpašu, speciālu ? vai meklējiet, ko lētu, nopērkamu, ka tikai kāds nieciņš? vai spontāni pērkat, vai plānoti  un rūpīgi meklējiet, ko konkrētu.. 

Tiešām interesanti, kā dažādi cilvēki pārdzīvo un izdzīvo šo ZS trakumu - dot kādam patiešām  no sirds + izpildīt komerciāli uzlikto pienākumu -  pirkt , lai kaut ko uzdāvinātu...

Kā pasniedzat ZS dāvanas? tiešam interesanti;).. ceru, ne tikai man... , jo jaunas idejas - vienmēr noder:)!

rolipoli

08.12.2017 11:36

Sheit ienaaku aiz vien retaak :(

Par daavanaam- daavinaam simboliski,lai gan priecaatos,ja speetu mammu paarliecinaat- atcelt sho daavinaashanaas bumu....katram konchu tuuta un pietiktu.

mona Ra

09.12.2017 09:57

...bet ieķeksēties es spēju un tāpēc es to daru!

Šo frāzi es attiecinātu uz šo Tavu tēmu, jo Tu viņu nepārtraukti "ieķeksē"... pati pacel bez jaunām idejām un informācijas.

Evil Raabe

09.12.2017 12:54

Mona Ra- paldies par viedokli, un vēlmi piesārņot tēmu. Ja Jums  nav vēlmes šo tēmu lasīt, tad nedariet to, un skatieties citas tēmas,kas Jums , acīmredzmi, liekas saistošākas, piem,- kur atsevišķi  cilvēki meklē abstraktas lietas un kaudze arī piedāvā abstraktas lietas ;)  

Jauku Jums šo ZS laiku ;)! 

17 - 19 с 19

Последнее на форуме
Vestīte
Cocoloco 22 минуты назад
Nesteidzīgi meklēju
Cocoloco 23 минуты назад
kurpes
Linny 28 минут назад
Steidzami.
Linny 32 минуты назад
sudraba rotas 925 prove