Ka man rikoties? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv
121 325 объявлений
70 950 пользователей
189 Сегодня онлайн
0 Новые пользователи

Ka man rikoties?

Meitenes man kartejo reizi sanacis ka pasutu preci no tirgotajas un pienak ar defektu soreiz defektiem,Rakstot un minot -pat bildes nosutot man atbilde ka vienemr ir -es pirms sutisanas parbaudiju viss bija kartiba Jus pati vinu merot tadu pataisijat- ar caurumiem mezgines 3vietas ar sabumbuletu pamataudumu ar elastana smalkajam gumijam uz aru un diegiem kas karajas.Es 10min laika no iznemsanas ko ceks uzrada laiku līdz uzrakstisanai pardevejai esmu pati to visu izdarijusi.Es piedavaju jau uz pusem segt izdevumu tad jau pilniba atgriesanas,Lai tirgo talak 2x tikai uzvilkto kleitu jo nekada zina nav zaudetaja es talak no sevis nevaru cilvekiem tadu gridaslupatu pardot pat par eiro.es labakas lietas miskaste pat metu bet man pasaka neka nezin.Ka man darīt labak ?Ka seit var pievienot foto lai no malas kāds pasaka vai 10min var tadu kleitu pataisit ka mani vaino pie ta.Vina pastav uz to ka kleita esot lietota un ar to man bijis jarekinas lai perku veikala ja nepatik.

0 0

beatriska

13.01.2018 09:00

Kāpēc pārdevējai jāmocās ar mazgāšanu,bumbuļu noņemšanu u.tt?To visu var izdarīt,bet ja 2x vilkta,tad tādai arī jābūt,lai gan vienreiz uzvelkot var sabumbuļot pamatīgi un sasmērēt.

Atsauksmes pazūd,ja sliktā meiča no portāla izdzēšas.Bija viena tāda te knmoo,sataisīja sev par melošanu negatīvas atsauksmes ,vairākas meitenes viņai ielika,bet tagad skatos ka šī persona vairs atrodama.

0 0

31 - 31 с 31