95 085 объявлений
73 420 пользователей
2079 Сегодня онлайн
16 Новые пользователи

Jautājumi & Atbildes

Kas ir AtverSkapi.lv?

AtverSkapi.lv ir vietne, kur pārdot, atdot vai apmainīties ar apģērbiem, kas neder vai ir atstāti novārtā, bet vēl ir gluži jauni. Mūsu skapjos ir lietas, kas nopirktas mirkļa iespaidā, kas neder vai vienkārši netiek vilktas. Lai nemestu tās ārā, atdodiet tiem, kam tās ir vairāk piemērotas, pārdodiet, nopelnot lieku kabatas naudu vai arī apmainieties, iegūstot jaunas lietas. AtverSkapi.lv dod iespēju izdevīgi iepirkties un „atbrīvoties” no apģērbiem un aksesuāriem, kas Tavā skapī ir lieki.

Kā es varu tirgoties AtverSkapi.lv?

Lai sāktu tirgoties AtverSkapi.lv, tev ir:

- jāreģistrējas šeit;
- pēc tam jāielogojas portālā un jādodas uz Iestatījumiem, kur jānorāda papildus informācija par piegādes un apmaksas pieņemšanas iespējām, u.c.;
- jānofotografē lietas, ko vēlies tirgot;
- jāizvieto sludinājumi, pēc iespējas detalizētāk aizpildot obligātos laukus (kvalitatīvs attēls, izmērs, cena, krāsa, materiāls, u.c.);
- ziņas no pircējiem saņemsi sadaļā Mana Pastkaste (Iestatījumu sadaļā vari atzīmēt, lai paziņojumus par jaunām vēstulēm vari saņemt arī savā e-pastā).

Ilustratīvu piemēru variet apskatīt šeit!

Kā es varu iepirkties AtverSkapi.lv?

Lai iepirktos mūsu portālā, Jums ir jāpiereģistrējas šeit.
Pēc tam ielogojaties portālā un dodieties uz interesējošo sludinājumu un klikšķiniet uz „Pajautāt”, lai pārdevējam uzdotu savu jautājumu. Papildus variet aplūkot Pārdevēja profilu, novērtējot tā atsauksmes, kontaktinformāciju un pārējās Pārdevēja preces.

Pircēji un pārdevēji savstarpēji sazinās ar iekšējo vēstuļu palīdzību (sadaļa Mana Pastkaste) un individuāli vienojas par apmaksu un piegādes veidiem. AtverSkapi.lv nenodrošina preču apmaksas sistēmu, piegādes izsekošanu, kā arī neuzņemas atbildību par darījumu drošību un lietotāju savstarpējās komunikācijas sekām.

Kā es varu atrast interesējošo lietu?

Izvēlaties vēlamo preču grupu, piemēram, Kleitas un atlasiet sīkāk pēc vajadzīgajiem kritērijiem. Vēlamā atrašanās vieta - iespēja sašaurināt meklēšanu norādot rajonu un konkrētu vietu, piem. Purvciems vai Brenguļu pagasts. Varat meklēt arī visā rajonā, papildus lauciņu atstājot tukšu „Visas vietas”. Pārējie svarīgie meklēšanas kritēriji – izmērs, cenu amplitūda!

Variet izmantot arī meklētāju, ierakstot, piemēram, kleita. Ja pēc specifiska atslēgvārda neizdodas atrast, izmantojiet dažādus vārdus, piem. bez galotnēm. 

Kāpēc un kā kļūt par AtverSkapi.lv lietotāju?

Jūs iztukšosiet skapi, nopelnot papildus līdzekļus, kā arī varēsiet apmainīties vai iegūt labas lietas par zemāku cenu. Lieki atgādināt, ka ietaupīto naudu varēsiet izmantot kur citur! Ja Jums ir labi saglabājušies apģērbi, kas netiek vilkti, jo atstāti novārtā vai vienkārši neder, ieprieciniet ar tiem citus! Kas Jums lieks, citam var būt īsta pērle.

Reģistrēties ir vienkārši, tas prasīs mazāk par minūti – izvēlaties Reģistrēties, norādiet savu e-pastu un atrašanās vietu. E-pastā saņemsiet turpmākos norādījumus.

Vai AtverSkapi.lv ir maksas portāls?

Nē, papildus maksa ir nepieciešama tikai, ja vēlaties izcelt savus sludinājumus vai nodarboties ar komercdarbību, reģistrējot Veikalu.

Kā pievienot sludinājumu?

Ielogojaties AtverSkapi.lv ar savu e-pastu un dodaties uz sadaļu „Mani Sludinājumi”. Pievienojot sludinājumu, ievērojiet obligātos laukus - nosaukums, izmērs, cena, kā arī pievienojiet kvalitatīvu attēlu. Pievienojot sludinājumu, ievērojiet AtverSkapi.lv lietošanas noteikumus.

Kā izvietot sludinājumu pirmajā lapā?

Kad esat veiksmīgi ievietojuši sludinājumu (atbilstošu AtverSkapi.lv Lietošanas Noteikumiem), izvēlaties iespēju „Izcelt”, kas atrodas pretim katram sludinājumam. Lai sludinājumu izceltu uz 2 nedēļām, Jums ir jānosūta maksas SMS ar norādīto kodu. Minūtes laikā Jūs saņemsiet atbildi un Jūsu sludinājums tiks izcelts ar dzeltenu fonu, parādīsies sludinājumu augšgalā, kā arī rotēs sākumlapā. Pamanāmāks sludinājums nodrošina sludinājuma skatījumus vairāk par 30-50%.

Kāpēc nevaru pievienot sludinājumu?

Pārbaudiet vai esat korekti aizpildījis visus obligātos laukus! Atceraties:
- cenas ailē vienmēr rakstam tikai ciparus;
- sludinājuma fotoattēlu formāti ir *.jpg, *.jpeg, *.png, *.gif, un minimālais attēla izmērs 450px x 320px.

Drošības pēc izmēģiniet pievienot ar citu attēlu, ja problēma saglabājas, rakstiet mums, norādot savu lietotājvārdu un problēmas būtību.

Kāpēc mans sludinājums ir pazudis no AtverSkapi.lv portāla?

AtverSkapi.lv administrācija regulāri pārbauda pievienotos sludinājumus. Noteikumiem neatbilstoši sludinājumi tiek dzēsti bez brīdinājuma, arī ja tas ir bijis Izcelts, tāpēc, pirms izceliet sludinājumu, pārbaudiet vai tas nav pretrunā noteikumiem.

Visbiežākie sludinājumu izvietošanas pārkāpumi ir - ievietots nepareizā sadaļā; foto satur vairākas pārdodamās preces; nosaukums rakstīts LIELAJIEM burtiem; nekvalitatīvs attēls; Tiek dzēsti arī sludinājumi, kur tiek reklamēta komercdarbība, iepriekš pasūtīšana, un taml.

Sludinājumi paši no sevis nepazūd, un pazušanas gadījumā aicinām nerakstīt uz administrāciju, bet iepazīties ar AtverSkapi.lv lietošanas noteikumiem.

Kāpēc nevar ielogoties?

Pārbaudiet paroli un lietotājvārdu, vai nav ieslēgti lielie burti vai citas kļūdas. Ja joprojām nevarat ielogoties, pieprasiet paroli „Aizmirsi Paroli” sadaļā.
Pēc paroles pieprasīšanas e-pastā saņemto esošo paroli vēlams nomainīt pret jaunu!

Kā es varu samaksāt par pasūtīto preci?

Pircēji un pārdevēji mūsu portālā sazinās savstarpēji un paši vienojas par samaksas nosacījumiem. AtverSkapi.lv nenodrošina apmaksas sistēmu.
Ieteikums! Pirms apmaksas noskaidrojiet atsauksmes par pārdevēju, pārdevēja personas datus, e-pastu, u.c. informāciju. To var izdarīt  izmantojot Google meklēšanas sistēmu. Tāpat pārbaudiet melno sarakstu, kas ir apskatāms Forumā
Neiesakām izmantot priekšapmaksu, vai ja izmantojiet, dariet to saprātīgi, apmaksājot pusi vai nelielu daļu preces vērtības. Izdevīgs veids ir „Latvijas Pasts” piedāvātie sūtījumi ar pēcmaksu, samaksājot par preci saņemot to pastā.

Pārdevējs vai Pircējs neatbild. Ko darīt?

Gaidiet saprātīgu laiku, atgādiniet par sevi, dodot ziņu par gala termiņu. Ja Pārdevējs/Pircējs nedod atbildi, visticamāk, ir kāds objektīvs vai subjektīvs iemesls kāpēc lietotājs nevēlas ar Jums sazināties.

Kā izvairīties no krāpšanām un kā tās risināt?

- Pirms veiciet apmaksu avansā vai sūtiet kādam preces ar pēcapmaksu, uzmeklējiet atsauksmes par konkrēto pārdevēju/pircēju. Izmantojiet Google, Sudzibas.lv, forumus, u.c. meklējot pēc e-pasta, vārda, uzvārda, telefona nr.

- Pārbaudiet vai tas nav mūsu melnajā sarakstā. 

- Nosūtot preci, saglabājiet visus pasta dokumentus un kvītis, tas kalpos par apstiprinājumu, ka esat preci nosūtījuši. Ja esat pircējs, tāpat saglabājiet maksājuma dokumentus.

- Saglabājiet visu saraksti savā e-pasta kastītē, krāpšanas gadījumā arī e-pasti var noderēt par pierādījumu;

 - Ja rodas aizdomas vai šaubas, pieprasiet no pārdevēja papildus informāciju, nebaidieties uzdot tiešus jautājumus.

- Ja esat visu pārbaudījuši un joprojām ir zināmas šaubas par šo pārdevēju, mēs iesakām neiegādāties preces no viņa;

Ja esat apkrāpti, griežaties tuvākajā policijas iecirknī ar sūdzību, tas nav tik sarežģīti kā izklausās. Lielākā daļa pēc šādas sūdzības atgūst savu naudu vai mantas. Neļausim krāpniekiem turpināt darboties ar nesodāmības sajūtu, sūdzība policijā šajos gadījumos ļoti labi darbojas!

Tāpat brīdiniet AtverSkapi.lv administrāciju. 

Kā mainīt kontaktinformāciju?

Savu kontaktinformāciju varat mainīt „Iestatījumi” sadaļā. Atceraties, lietotājvārds ar ko reģistrējāties AtverSkapi.lv var tikt mainīts tikai par maksu. Maksa ir 4 Skapja Naudiņas (SN).

Kādi ir AtverSkapi.lv galvenie noteikumi?

AtverSkapi.lv lietošanas noteikumus skatīt šeit.

Vai mana informācija ir drošībā?

Visa lietotāju informācija ir aizsargāta pēc LR likumdošanas.

Ko nozīmē nozīmīte Apstiprināts lietotājs?

Dzeltena zīmīte "Apstiprināts lietotājs" pārdevēja profilā nozīmē, ka lietotājs ir apliecinājis AtverSkapi.lv administrācijai savus identitātes datus. Tas pierāda, ka pārdevējs ir reāla persona un ievietotie sludinājumi ir īsti. Statuss „Apstiprināts lietotājs” ir maksas pakalpojums.

Potenciālie pircēji šādiem lietotājiem var vairāk uzticēties, jo pēc pieprasījuma ir iespējams noskaidrot pārdevēja identitāti, kā arī tas uzliek pārdevējam zināmu atbildības sajūtu komunikācijā un sadarbībā ar pircējiem.
Statusam "Apstiprināts lietotājs" ir rekomendējošs raksturs, tas automātiski nenovērš krāpniecisku darbību iespējamību.

Ko nozīmē nozīmīte Veikals?

Atzīme "Veikals" nozīmē, ka pārdevējs tirgojas AtverSkapi.lv komerciālos nolūkos, piem. nodarbojas ar apģērbu izplatīšanu, starpniecības pakalpojumiem, apģērbu ražošanu, vai citādi darbojas apģērbu nozarē. Atzīme "Veikals" attiecas ne vien uz juridiskām firmām, bet arī komercreģistros nereģistrētām  privātpersonām, kas brīvajā laikā nodarbojas ar jaunu preču izplatīšanu caur AtverSkapi.lv ar mērķi gūt peļņu. 

Veikaliem tirgošanās AtverSkapi.lv ir maksas pakalpojums. Par cenām, sazināties šeit.

Pārdodot personīgo mantu, reģistrēties kā Veikalam NAV nepieciešams.

Kā izveidot Veikala profilu?

Jums jāreģistrējas kā parastam lietotājam un jāraksta mums par to, ka vēlaties kļūt par Veikalu. To var izdarīt Kontaktos kontaktformā vai uz e-pastu pasts [at] atverskapi.lv. Veikala izvietošanas noteikumi šeit.

Kā var sazināties ar portāla administrāciju?

Gadījumā, ja nevarat atrast savas problēmas risinājumu šajās atbildēs, sazinieties ar administrāciju uz e-pastu pasts [at] atverskapi.lv , precīzi norādot savas problēmas būtību. Jebkādas idejas, atsauksmes, komentāri vai sūdzības arī tiek laipni gaidīti.