FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Autortiesības

  1. AtverSkapi.lv apmeklētājiem atļauts izmantot šī interneta portāla informāciju nekomerciāliem mērķiem, iepriekš saskaņojot to ar AtverSkapi.lv un norādot atsauci uz portālu AtverSkapi.lv.
  2. Portālā ievietotās informācijas kopēšana, pārveidošana vai pārpublicēšana citos elektroniskos vai drukātos medijos bez AtverSkapi.lv rakstiskas atļaujas ir kategoriski aizliegta.
  3. Portāls rūpējas lai publicētā informācija būtu precīza un uzticama, taču portālā publicēto autoru informācija var atšķirties no portāla viedokļa. Interneta portāls AtverSkapi.lv neuzņemas atbildību par informācijas precizitāti, kas pārpublicēta no sadarbības partneru materiāliem.
  4. Portāls sniedz atsauces uz informācijas avotiem internetā. Šajos avotos ievietoto darbu autortiesību īpašnieku norādes par darbu izmantošanu ir saistošas katram izmantotājam. Atsauksmes satur informāciju, kuras saturu kontrolē attiecīgie autortiesību īpašnieki.
  5. Lietotājs nedrīkst portālā ievietot apvainojošu, aizskarošu, vai pretlikumīgu informāciju, traucēt citus lietotājus, vai lietot necenzētu valodu.
  6. Nosūtot savu informāciju AtverSkapi.lv portālam, Jūs nododat autortiesības portāla pārziņā, kas patur tiesības iesūtīto informāciju izmantot un publicēt, pievienojot tai autora vārdu, ja tāds ir uzrādīts. Informācijas iesūtītājiem nav tiesību pieprasīt atlīdzību no AtverSkapi.lv par iesūtītās informācijas izmantošanu.
  7. Brīdinām, ka preces var atšķirties no attēlā redzamā, tas atkarīgs no Tava monitora tehniskā stāvokļa un uzstādījumiem.
  8. AtverSkapi.lv nenes atbildību par lietotāju izvietoto informāciju un sekām, kuras ir radušās šīs informācijas izvietošanas rezultātā.
  9. AtverSkapi.lv komanda patur tiesības koriģēt, mainīt, dzēst jebkuru informāciju mājas lapā.
  10. Lietojot šo portālu, Jūs piekrītat šiem noteikumiem un apņematies tos ievērot.