FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Draudzene

Sveikas meitenes   Smaidoša meitene
Es meklēju jaunas draudzenes, jo.. Nu dzīvē nekad nevar būt par daudz draugu. Tieši šobrīd ir daudz brīvā laika, bet nav ar ko to pavadīt. Gribās kādu, ar kuru var papļāpāt, iepirkties un vienkārši draudzēties   Smaidoša meitene Es būtu ļoti priecīga, ja atsauktos kāda meitene, kura arī meklē draudzeni  Smaidoša meitene Dzīvoju Rīgā centrā. :)

05.05.2014 19:12

Par šo esmu bieži aizdomājusies, kā atrast draudzenes, kas dzīvo uz vietas, pieejamā attālumā, ar kurām tikties biežāk kā reizi gadā, kad atbrauc uz Latviju... betkā gan atrast tādas? Šķiet šādi forumos to grūti realizēt, jo draugi rodas kopējos pasākumos, kolektīvos, izvērtējot kopējās intereses, uzskatus un to, ka vienkārši ir interesanti kopā pļāpāt. Arī esmu praktiski bez reāliem draugiem, jo visi ir tālumā, saziņa tikai skype vai e-pasti, reti tiekoties klātienē, jo, kad atbrauc uz Latviju, ne jau mani vienu jāsatiek, bet arī ar radiem un citiem kopā jābūt.

Bet neesmu atmetusi cerības, ka uzradīsies kāds ģimenes pāris, kas būs interesants manai ģimenei un viņiem būs interesanta mūsu ģimene. tīri kopā aizbraukt kādā piknikā, retu reizi kopīgii apceļot vietējās pilsētas vai vienkārši vakaros pavakarēt pie vīna glāzes, lai pasmietos, paraudātu, pačīkstētu par to, cik visi slikti, bet mēs tik forši :)

Lai izdodas katram atrast ģimenes draugus!

05.05.2014 19:24

Es šeit jau esmu iepazinusies ar dažām burvīgām meitenēm ar kurām var iedzert kafiju, jauki papļāpāt :) Raksti :)

05.05.2014 19:27

Ļoti drosmīgs solis ielikt tādu sludinājumu! Aci miedzošs

Tam,kuras Riga, tam vieglak atrast tadas meitenes, jo lielaka dalja te tomer ir no Riga :)

1 - 4 no 4