FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

nagu sēnīte?

Sveikas!

Esmu pamanījusi uz kāju īkšķu nagu stūrīšiem dzeltenus plankumus, kas tā vien izskatās kā nagu sēnīte (laikam baseins pie vainas)... iesakiet efektīvākos līdzekļus kā tikt ar šo zarazu galā? Aci miedzošs Vasara nāk, gribās smukus nadziņus Nokautrējies

05.06.2014 15:35

> Skārleta

Paldies, pieteicos pie podologa uz pedikīru. Redzēs, ko teiks. Teica, ka ar lāzerprocedūrām šo problēmu labi risina. Būs jāpakonsultējas sīkāk.

Vai jau bijaat uz konsultaaciju? Kaa veicaas?

05.06.2014 15:45

> orhideja

> Skārleta

Paldies, pieteicos pie podologa uz pedikīru. Redzēs, ko teiks. Teica, ka ar lāzerprocedūrām šo problēmu labi risina. Būs jāpakonsultējas sīkāk.

Vai jau bijaat uz konsultaaciju? Kaa veicaas?

Biju, izrādījās, ka nagu sēnītes man NAV Smejošs Dzelteni nagu gali esot tāpēc, ka valkājot ciešos apavus (ziemā) nagi vairāk berzējas pret apaviem un tā teikt nolietojas, tāpēc skats vairs nav tāds... Izrādās, ka bija ieauguši ienadži un no apaviem uzberstas varžacis. Tā nu staigāju ar dabīgiem, vesliem, bet pēc manām domām iedzelteniem nagu galiem Vēsais par ko podiatre gan teica, ka tie izskatās normāli. Laikam no mušas uzpūtu ziloni, bet to skats vēljoprojām mani neapmierina!

15.03.2015 23:55

tev ir taisniba, ja skats un nagu veseliba un to biezums mainas. tad vaijag  pasai uzstat savam arstam ka ta ir tev 1-5 reize, vel grutak velak ,,,,,,saki vai tev jau ir jutigas vietas ka tuznas vai ka nobrazumi uz kajam kas veido biezu adu ,,ja ir raksti man personigi vai zvani uz manu profilu ,,noteikt man busn tev risinajums

16.03.2015 00:26

Labots 16.03.2015 00:26

Nav tālu, līdz šai tēmai būtu gads,kādēļ ir jāpieļauj,ka viņa vēl ir aktuāla?

Nagu sēnīte vienmēr ir aktuāla katrā ziņā :D

16.03.2015 01:05

> loti_labas_lietinas

Savs points Tev ir,pilnīgi noteikti! Tikai neesmu 100% pārliecināta,ka diskusijas autorei.:D

> loti_labas_lietinas

Bet jautajums vai tiesi sim cilvekam,...:D 

11 - 17 no 17