FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Ādas jakas tīrīšana

Sveikas,man jautājums pieredzējušām ādas apģērba lietotājām-Es nopirku dabīgās ādas jaku,mazlietotu,bet gribētos iztīrīt,protams,pirms vilkt.Bet ķīmiskā tīrīšana gan jau dārgi?Vai maajas apstakljos nav kaut kaadu variantu? jaka nav netiira vnk paartiiriit gribetos.

06.05.2014 15:52

Es savējās lieku veļasmašīnā uz maziem grādiem, i nekādas vainas, bet es pieļauju, ka tas nav tas pareizākais variants. Pagaidām nekādu skādi neesmu manījusi.

06.05.2014 15:52

Es savējās lieku veļasmašīnā uz maziem grādiem, i nekādas vainas, bet es pieļauju, ka tas nav tas pareizākais variants. Pagaidām nekādu skādi neesmu manījusi.

Man arī vajadzētu iztīrīt vienu ādas jaciņu, bet viņa ir gaišā krāsā. Bail mazgāt veļas mašīnā.

06.05.2014 16:26

Es arī mazgaju baltu ādas jacinu velasmašīnā un nebija nekadas vaina,protams uz rokas mazgašanas režīma...

06.05.2014 17:17

Meitenes,kas ir mazgajushas veljas mashinaa-vai runa iet tieshi par dabigo adu? imitacijas somu es arii esmu mazgajusi,nekas nebija,bail ka aada sakaltiis vai sarausies.

Man arī tas interesē :)

06.05.2014 19:14

ādas jaku gan neriskētu mazgāt veļas mašīnā. var tāpat iemērkt ziepjūdenī un pamazgāt, patīrīt. tad iesmērēt ar vazilīnu, lai mīkstāka un elastīga. tiesa - jārēķinās, ka āda arī pēc mazgāšanas var palikt pleķaina - neizmazgāties kā nākas, jo viss atkarīgs no tā - kāda āda. Pašai ir ādas jaka, bet uz ķīmisko nenesu, jo -pirmkārt, dārgi un otrkārt, viņi nedod pilnīgi nekādas garantijas, ka kaut ko nesabojās. atbildību jāuzņemas pašam

Ja tā ir zamšāda, tad var tīrīt ar ziepēm un siltu ūdeni, to man ieteica dabīgo ādu šuvējs un viņam bija taisnība, izdevās. :)

06.05.2014 20:17

Vislabākais, manuprāt, ir aiznest uz ķīmisko tīrītavu, ok tu samaksāsi, bet par tavu jaciņu parūpēsies un izmazgās tai nepieciešamā režīmā!:)

06.05.2014 20:21

Inga, jā, mazgāju dabīgās ādas jaku veļasmašīnu. Ja liek uz zemiem grādiem un ne tik lieliem apgriezieniem, tad sarauties it kā nevajadzētu, bet, protams, nekad nevar garantēt, ka viss izdosies, bet ķīmiskās ar negarantē. Vispār, ko tik es aiz sava slinkuma nemazgāju veļasmašīnā, viss ok. :)

1 - 10 no 10