Aliexpress.com

Vai kada zin līdz kurai summai drīkst iepirkties, nemaksājot pastā nodokli?

21 Atbildes

Vairākkārt esmu sūtijusi, līdz šim viss bijis daudzmaz normāli, neskaitot to reizi, kad pasūtīju preci oktobrī un tā pienāca februārī! :D

Mani pēdējie pirkumi bija soma un kaklarota. - esmu apmierinata :)

Bet iepriekš daudz esmu sūtījusi, tad nu dažas preces bija diezgan briesmīgas un nekvalitatīvas. lai arī attēla bija raditas skaistas :D

Meitenes, cik ilgi jums parasti paciņas no aliexpress atradās muitā?

Pasūtīju visādus nieciņus (auskariņus utt.) un nevaru vairs sagaidīt Kliedzošs

> *dāma

Meitenes, cik ilgi jums parasti paciņas no aliexpress atradās muitā?

Pasūtīju visādus nieciņus (auskariņus utt.) un nevaru vairs sagaidīt Kliedzošs

man auskariņi atradās 3 nedēļas muitā...

> Ariana22

Vajag lugt pardevejam,lai uzrada,ka ta ir davana,tad nav jamaksa.

Jau labu laiku, kaut vai sūtījums tiek uzrādīts kā dāvana, tik un tā muitas maksa ir jāmaksā. 

> Elza Muktupāvela.

> Ariana22

Vajag lugt pardevejam,lai uzrada,ka ta ir davana,tad nav jamaksa.

Jau labu laiku, kaut vai sūtījums tiek uzrādīts kā dāvana, tik un tā muitas maksa ir jāmaksā. 

līdz 45eiro nav.

> Inky

> Smile.

Es saja majas lapa esmu looti vilusies, vairs nesutu.

Jā, izskatās, ka es arī iešu prom no Ali, apnīk jau, ka mantas atnāk ne kā pasūtītas, pārdevējam vienalga, Aliexpressam vienalga, un labi, ja vispār atnāk, par nesaņemtajām naudu arī jau vairāk kā mēnesi, varbūt pat 2 nevaru atdabūt. Lieka mētāšanās ar naudu.

Varu padalītes ar pēdējo pirkumu. Pasūtīju kabatas nazi:
Pasūtīju (pa kreisi), saņēmu (pa labi):

Ja patik kabatas nazi,un vispar visadi nazi,varu ieteikt loti labus,un kvalitatus nazus,par loti labam cenam. :) Sutijumu veic no Amerikas,bet gaidit nevajag,jo jau daudz kas ir uz vietas. :) 

Sveika!Tikko veicu pasūtījumi alieekspress pasūtījum bija vairaak ka 60 Eur uzlika nodokli PVN samaksajam 14 eur,bet zinu ka nodokli neliek ja prece neparsniedz 22 EUr.Bet paluudz selleram lai nenovertee preci ar 1 dolaru,jo tad muita ir skaidrs,ka ta prece nav tik leta un var likt paradit izdruku cik par preci tika samaksats un kas ta par preci .

Tas ir ja vienai precei ir cena lielāka par 45 € -tad tas nodoklis jāmaksā vai ne?

Nav tak jāmaksā tas nodoklis,ja esmu pasūtījusi vairākas lietas no dažādiem pārdevējiem vai ne?

saja saita summa nav svarigi, galvenais jaskatas klat rakstits free shiping, bezmaksas piegade. pasutu tur preces jau otro gadu. sutot preces uz pakas vini norada mazaku summu lai pircejam nav neka jamaksa

11 - 20 no 21