FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Vai driikst,vai tomeer nedriikst???

Ieliku foruma peerku-sludinaajumu ka veelos pirkt vesti savam beernam, bet ja ir variants mainjai-iemainiitos ... Peec kaada laika forumaa vairaak manu teemu neredzeeju-tas noziimee ,ka nemaz nedriikst forumaa rakstiit ka vareetu arii samainiities vai kaa ?? Nesaprotu politiku >??? Tipa taaa skaitaas arii pashreklaama vai kaa nevaru iebraukt -pastaastiisiet Neizlēmīgs

17 Atbildes

Vnk addministratorri nelasa temu. Kautkas nepatik nosaukuma vai ierauga vardu iemainisu un izdzes -.-' 

Es pēdējā laikā neko negribu iegadaties tikai mainit, bet lidzko ielieku foruma ta atri vien tiek dzesta ;( Bet ko tu padarisi pedeja mēnesī ir bijušas kādas 4 veiksmīgas maiņas nu vismaz + .

Man tas pats! :(

Tāpēc, ja nu kas- esmu atvērta maiņas piedāvājumiem! :D (mainos gan tikai klātienē, nevis ar pastu starpniecību)..

Vo vo-nepaarshkiro un dzees-redzu daudzreiz ka mainos ,veelos mainiities raksta un staav sludinaajums  bez probleemaam... Es arii parsvara nevis iepeerkos bet mainos... |:)) Taa samainu savu un meitinjas garderobi samaksaajot tik par pakas nosuutishanu... Kopsh kura laika taa nevar -es nesaprotu :((((

Ja, ari es esmu ievietojusi pari diskusijas par to, ka esmu gatava mainities un visas tik dzestas jau pec paris min. Zel :(

vajadzeja atstat mainas sadalu foruma

Labots 08.05.2014 14:35

Kam nepieciešama tāda sadaļa, ja pie katras preces lietotājs var atzīmēt, ka grib mainīties un privāti viens ar otru kontaktēt!

P.S. Lielākā daļa maiņas piedāvājumu bija šādi: "Mainos!" un pretī 101 ierakts "Mainos, "es arī mainooos", "šodien mainos" utt. Kam tas vajadzīgs? Lielākoties pat netika noskaidroti vai maiņas piedāvātājām ir līdzīgi apģērbu vai apavu izmēri. Un dienā 20 tādas tēmas, kurās vieni un tie paši cilvēki veido ierakstus, tikai katrai cits tēmas autors Smejošs

ja,piekritu Jums,kas par maiņu!

kurām tas interesē skatisies,tam kuram ne- lai neskatās..katram savs !!pavisam vienkarši:)

es ari par maiņu,ja nu kas :))

> M.S.

Kam nepieciešama tāda sadaļa, ja pie katras preces lietotājs var atzīmēt, ka grib mainīties un privāti viens ar otru kontaktēt!

P.S. Lielākā daļa maiņas piedāvājumu bija šādi: "Mainos!" un pretī 101 ierakts "Mainos, "es arī mainooos", "šodien mainos" utt. Kam tas vajadzīgs? Lielākoties pat netika noskaidroti vai maiņas piedāvātājām ir līdzīgi apģērbu vai apavu izmēri. Un dienā 20 tādas tēmas, kurās vieni un tie paši cilvēki veido ierakstus, tikai katrai cits tēmas autors Smejošs

Labots: šodien, 14:35

Dazreiz ir ta, ka ja kads cits piedava kaut ko, tad es sev varu atrast kaut ko vairak neka meklejot. Jo biezi vien ir ta, ka atrodu lietu, kas interese un ir zimite, ka gatavar preciti mainities un meitene vai neatbild vispar, vai atbild, ka maina sobrid neinterese! A ta, ja ir diskusija, tad vismaz var saprast, ka meitenem ir interese tad mainities pret kaut ko, ka vinas kaut kas interese un vinas ir gatavas mainities. Dazreiz meitenes mainas ar lietinam ari tad, ja zimite nav pielikta klat :) Tapec es tam zimitem neuzticos :D :D

Un tagad arii- veelu naktii atkal ieliku taadu pashu sludinaajumu - ka veelos pirkt vesti beernam, uz  taadu ,shaadu izmeeru , shaadas taadas kraasas un silto-shodien skatos-atkal nav... Kur paarkapums ??? Nav ne jausmas ??? Kas vinjiem ir ??? Atkal ielikshu -pa velti-kur tad prasiit -ja nevaru neko atrast??? Zinu ,ka loti daudzi tur bildes un piedaavaajumus  inboxos , fotki.lv utt-bet pats tak to visu neizloznjaasi... Vajag lai paraada vai pasaka ka vinjiem ir manis mekleetaa manta:(((

Labots 08.05.2014 14:44

M.S.

nu tad Tu iesaki visam pec kartas rakstit,kura mainās,kura nemainas...tad jau diena jaizsuta kadas 20 vestules:D

citam uzrakstot atbild,ka nemainas,bet atzimeets ka mainas...taka ne vienmer tas atbilst patiesibai...šeit izveido to diskusiju,un visas taču skatamies kas kurai skapi,kas kurai der,nau jau jaskatas 100profili jo tik ilgi šis diskusijas nedzivo!!

Ja Tev tas nav aktuali,tas nenozime ka citām tas neinteresē....ja Tu šeit esi lai noplenitu un tikai pardod,tad mož atver sev veikaliņu un tirgojies!!!

1 - 10 no 17