Vanda Zeiluka-ne vinimaet posilki

tel ee 28296940

gulbenes nov.rankas pagasts

Palsas 5

ja potratila poslednie den'gi na peresilky

a eta SLIKTA MEITENE mne po telefony morocila ewe golovy 2 nedeli,oj vibery vibery

esli komy popadetsja zaranee trjasite den'gi s nee

33 Atbildes

1) Lūdzu latviski!  Ja nemākat, tad ielieciet google translate.

2) Jūs publiski apvainojat cilvēku, nosaucot par cūku. Skataties, ka pret jums nepaceļ prasību!

3)Neviens normāls cilvēks netērē pēdējo naudu paciņas sūtīšnai.

4)Jūs pati esat līdzvainīga pie situācijas. Nedomāju, ka kādam ir saistoša jūsu lamāšanās.

5) Ja jums ir tik viegli sajaukt galvu, ka neredzat krastus, ko rakstat, jādomā, vai nav jāapmeklē speciālists.

> Sangelas bērni

2) Jūs publiski apvainojat cilvēku, nosaucot par cūku. Skataties, ka pret jums nepaceļ prasību!

4)Jūs pati esat līdzvainīga pie situācijas. Nedomāju, ka kādam ir saistoša jūsu lamāšanās.

5) Ja jums ir tik viegli sajaukt galvu, ka neredzat krastus, ko rakstat, jādomā, vai nav jāapmeklē speciālists.

Un Jums šķiet normaali, ka sūtat cilvēku pie speciaalista??? Tas nav rupji? Ok, saukt par cūku nav īsti labi, tam piekrītu.

P.S. Un par valodu - nesaskatu tajaa problēmu, ja cilvēks izsakaas dzimtajaa valodaa. Šeit ir diezgan daudz meitenes, kuru sludinaajumi ir krievu valodaa.

Piekrītu, ka valodai nav ne vainas. Citādi gan teksts ir sarakstīts uz emocijām un es, ja godīgi, nesapratu, kāda ir problēma. 

> Sangelas bērni

Tikai ne google translate, tad lai taklai krieviski paliek 

Ja cilvēks gib nopelnīt un pārdod, tad arī tēŗes pēdējo naudu lai nosūtītu paciņu.

vairāk gan izskatās,ka speciālis pašai jāmeklē,ja pašai nav saistoša ši tēma, -Ej garām ... īzī 

Lai arī cik dusmīgi tekts ir uzrakstīts, bet es uzskatu, ka tas nav normāli, cilvēks centās nogādāt, bet pretī saņem šādu attieksmi. Tomēr šis saits ir , lai mēs izturamies ar cieņu gan pret pārdevējiem, gan pircējiem. 

Labots 10.05.2014 15:30

meitene iztērēja pedējo naudu par sūtījumu;

pircēja viņai 2 nedēļas pa telefonu mānījās, ka izņemšot paciņu;

ja kādam šī pircēja gadās, laicīgi pieprasiet naudiņu no viņas..

pieklājīgais tulkojums :)

> Sangelas bērni

Kāda vaina valodai? Kas jums ir pret Krievu valodu??? Lūgums neapvainot!

Kā pilnmēness tuvojas, tā sarosās tās, kurām galva smaga pēc 9. maija :)))

Var mēģināt ebay ielikt sludinājumu latviski :))

Man speciālistu pameklēt dēļ tā, ka  esmu latviete un gribu savā zemē runāt, lasīt un klausīties latviski?

Apskatei atvērtajā Stabu ielā tādu speciālistu netrūka.

> Sangelas bērni

Man speciālistu pameklēt dēļ tā, ka  esmu latviete un gribu savā zemē runāt, lasīt un klausīties latviski?

Apskatei atvērtajā Stabu ielā tādu speciālistu netrūka.

Tad dari to, neviens Tev neliek lasīt, klasusīties un domāt Angliski, Krieviski, Japāniski utt...

Jauku vakaru! (:

1 - 10 no 33