FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Vanda Zeiluka-ne vinimaet posilki

tel ee 28296940

gulbenes nov.rankas pagasts

Palsas 5

ja potratila poslednie den'gi na peresilky

a eta SLIKTA MEITENE mne po telefony morocila ewe golovy 2 nedeli,oj vibery vibery

esli komy popadetsja zaranee trjasite den'gi s nee

33 Atbildes

Vareeja jau vnk pabrīdinaat, ka šitaa un taa, nav samaksaajusi par preci utt.

Cuuka nav lamu vaards, bet mees to taa uztveram. :D

Valodai nav NEKAADAS NOZIIIMES, pati esmu krieviete. And? :D

Jauku dienu meitenes!

Atverskapi.lv piedāvā portālu divās valodas Latviešu un Krievu valodu, nesaprotu kur ir problēma? Vai varbut ir noteikums , kad atverskapi.lv var lietot tikai latviešu cilvēki, kas prot rakstīt un runāt tikai Latviski, ja jā tad lūdzu, kur ir šis noteikums?! 

Es tieši tā pat kā lietotāja lizik9, Neļautu sev uz galvas kāpt visiem, kam nu iegribas! Par ko lietotajai paldies, kad pabridināja, ka ir šāda bezatbildīga persona! 

Un butu interesanti, ja tagad tam kuras ir pret, kad šeit pielieto krievu valodu, uzrakstītu kads lietotajs vēstuli(krievu val) kad gatavs pirkt pa labu summu drēbes?  Ko tad teiktu? :D Ja nesaprotam, nepiedalamies diskusija, tas tak ir tik vienkārši! 

Ziniet, kad es aizbraucu uz ārzemēm ar valodu bija pašvaki un neviens mani nenoreja redziet iebraucēja un vel nezin mūsu valodu! Cilvēki bija saprotoši, kāpēc mēs tādi nevaram but? :)

> klimovicha88

Atverskapi.lv piedāvā portālu divās valodas Latviešu un Krievu valodu, nesaprotu kur ir problēma? Vai varbut ir noteikums , kad atverskapi.lv var lietot tikai latviešu cilvēki, kas prot rakstīt un runāt tikai Latviski, ja jā tad lūdzu, kur ir šis noteikums?! 

Es tieši tā pat kā lietotāja lizik9, Neļautu sev uz galvas kāpt visiem, kam nu iegribas! Par ko lietotajai paldies, kad pabridināja, ka ir šāda bezatbildīga persona! 

Un butu interesanti, ja tagad tam kuras ir pret, kad šeit pielieto krievu valodu, uzrakstītu kads lietotajs vēstuli(krievu val) kad gatavs pirkt pa labu summu drēbes?  Ko tad teiktu? :D Ja nesaprotam, nepiedalamies diskusija, tas tak ir tik vienkārši! 

Ziniet, kad es aizbraucu uz ārzemēm ar valodu bija pašvaki un neviens mani nenoreja redziet iebraucēja un vel nezin mūsu valodu! Cilvēki bija saprotoši, kāpēc mēs tādi nevaram but? :)

++++

> Balonu Feja

> ak33333

Es ta saprotu, ka atverskapi.lv ir aizliegta krievu valoda? Es atklal parliecinajos, ka nav slikto naciju, ir slikti cilveki!  Es esmu krieviete, un ja man cilveks jauta latviski, es atbildu latviski, ja jauta krieviski- tad atbildu krieviski!  Tas viss ir arkarigs no cilveka, nevis no vietas!

averskapi pat piedavā versiju krievu valodā, tad kāpēc,lai nerakstītu krieviski?! 

Laikam pašai Sanelas bērni galva pilna pēc 9.maijā kāj au izteicās  .

Labots: šodien, 15:50

Haha, pilnībā piekrītu par to 9. maiju

Ko nu, ja jau cilvēks tik negatīvs un tā, ka tik pašai dzīvē nebūs ar ko tādu jāsaskarās ārzemēs esot. :)

Man patiešām nav iebildumu pret krievu valodu, bet kāpēc nevar rakstīt krieviski ar slāvu burtiem vai latviski ar latīņu burtiem?

Ir grūti lasīt, uztvert un, atklāti sakot, kropli izklausās/izlasās.Smejošs

Cienīsim cits citu, neatkarīgi no kultūras, valodas un arī izglītības līmeņa :)

klimovicha88, ļoti pareizi rakstat, ka nesākāt prasīt, lai valstī, kur esat iebraucēja, ar jums komunicē jūsu dzimtajā valodā:))

Tām, kuras man te piesien nacionālā naida kurināšanu- mani vecākie bērni, būdami latvieši, mazākajās klasēs gāja krievu skolā, jo ikvienas valodas apguve sniedz priekšrocības dzīvē. Viņi 7 gadu vecumā brīvi runāja latviski, krieviski un angliski.

Un man nekas nav pret krievu valodu. Man ir iebildumi pret cilvēkiem, kuri dzīvodami Latvijā, principa pēc nerunā un neraksta latviski.

> Sangelas bērni

klimovicha88, ļoti pareizi rakstat, ka nesākāt prasīt, lai valstī, kur esat iebraucēja, ar jums komunicē jūsu dzimtajā valodā:))

Tām, kuras man te piesien nacionālā naida kurināšanu- mani vecākie bērni, būdami latvieši, mazākajās klasēs gāja krievu skolā, jo ikvienas valodas apguve sniedz priekšrocības dzīvē. Viņi 7 gadu vecumā brīvi runāja latviski, krieviski un angliski.

Un man nekas nav pret krievu valodu. Man ir iebildumi pret cilvēkiem, kuri dzīvodami Latvijā, principa pēc nerunā un neraksta latviski.

Arī man ir pretenzijas pret principiāliem krieviem, taču, kā tu tik lieliski zini, ka šī meitene ir principiāla?

Labots 10.05.2014 17:27

Vai ar to, ka krieviski raksta ar kļūdām (neciena arī savu valodu) un sauc par cūku konkrētu cilvēku, nepietiek?

Ja ir krāpšana, tad ir jāiet uz policiju. Saprotu, ka šeit runa par paku ar pēcmaksu, tāpēc krāpšanas nav. Nevajag tādas sūtīt un nebūs jāsūrojas par savu lētticību. Ja pircējs nevar samaksāt tik, cik sūtīšanas izdevumi, un pārdevējam ir jāiegulda sava nauda, vai nav skaidrs, ka lieta nav tīra!?

Labu attiešanu no 9.maija!

> Sangelas bērni

Vai ar to, ka krieviski raksta ar kļūdām (neciena arī savu valodu) un sauc par cūku konkrētu cilvēku nepietiek?

Nevis atsauksmēs pie profila, bet diskusijās parādās patiesais cilvēks.

Bet kā viņai justies, ja tiešām šis konkr';etais cilvēks izturējās cūciski?  Vai tu būtu laimīga, ja tev tā iznāktu? Šī ir vieta, kur jābūt godīgiem, viņa mūs tikai pabrīdināja!

Pabrīdināja galvenokārt no sevis:))

21 - 30 no 33