FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Tetovēšana

Sveikas meitenes! Vai varat ieteikt kaadu labu tetoveetaaju ? Padalieties pieredzee! :) 

27 Atbildes

Pati neesmu tetovējusies, bet pazīstama meitene tetovē. Viņas darbus var apskatīt draugiem.lv - Līva Sauleskalne. Tetovē pie sevis Rīgā.

Atlausos iespraukties ....

Vai varetu ieteikt kadu labu meistariti Riga kas veic permanento grimu,protams pa sapratigu naudinu nevis salona cenaas :) Tagad pec maza piedzimsanas man ir palikusas pavisam balas,izbalejusas.Biju taisijusi 2 gadi atpakal.

Gribu sataisit ari acis :)

Pati savus tetovējumus esmu taisījusi pie diviem meistariem,viens vairs nedzīvo Latvijā,bet otrs ir Dāvids Fomins. Puisis taisa kvalitatīvus darbus ar pietiekami lielu pieredzi.Visus savus draugus sūtu pie viņa,visi sajūsmā. 

Es gan Olgu Osminog tik ljoti neieteiktu...

Bet man patik labak meistari Collective Art Tattoo Studio. 

Es visus savus taisīju Tukumā,bet Rīgā varu ieteikt Olafu Taubi,strādā "Tattoo frequency"

Linards Kristovskis

Labots 12.05.2014 14:58

Es gan neiesaku D.Fominu.

Šeit ir mana paziņas roka, ar viņa darbu. Bija spiests pārtaisīt pie cita meistara.

http://foto3.inbox.lv/vika_peedija/darbs/IMG-0574.jpg

Apskatiju OLGU OSMINOG neizskatas,ka uzacis taisitu diezko labi Neizlēmīgs

Labots 12.05.2014 15:07

Ar tetovetaja izveli tiesam jabut loti uzmanigam,viens no maniem tetovejumiem man nav izdevies un galigi nepatik,bet nu ta nu ir kad izvelas meistarus caur pazinam,kadreiz vinu partaisisu,jo var redzet rupjas kludas...

1 - 10 no 27