FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Tetovēšana

Sveikas meitenes! Vai varat ieteikt kaadu labu tetoveetaaju ? Padalieties pieredzee! :) 

27 Atbildes

> mad fairy

Es visus savus taisīju Tukumā,bet Rīgā varu ieteikt Olafu Taubi,strādā "Tattoo frequency"

Pie kā Tukumā taisīji?

> raiba_saule (NEMAINOS!)

Es gan neiesaku D.Fominu.

Šeit ir mana paziņas roka, ar viņa darbu. Bija spiests pārtaisīt pie cita meistara.

http://foto3.inbox.lv/vika_peedija/darbs/IMG-0574.jpg

Labots: šodien, 14:58

Esmu pārsteigta,ja tā godīgi jāsaka,jo visi darbi,ko esmu redzējusi dzīvajā un tie nav tur pāris desmiti,bet trīskāršā ciparā,bijuši izcili. Cik sen tas ir taisīts?

Einārs Šmits, Valmierā.
Neesmu dzirdējusi nevienu sliktu atsauksmi, man viņš ļoti patika.

Īstenībā mākslinieki atšķiras ne tikai ar vārdu,cenām un vietu,bet arī mazu specifiku, ja vēlies kaut ko sarežģītāku vai piem portretu vai lielisku zīmējumu,tad nederēs tie paši, kuri specializējas tribal utt :))

Piekrītu Diidime - Einārs taisa kvalitatīvi un par saprātīgu samaksu. Par viņa taisīto tetovējumu saņemu krietni vairāk komplimentu nekā par to, kuru taisīju Rīgas Tintē.

> Ranma

> mad fairy

Es visus savus taisīju Tukumā,bet Rīgā varu ieteikt Olafu Taubi,strādā "Tattoo frequency"

Pie kā Tukumā taisīji?

Pie Ģirta.

Ja der Valmiera,tad viennozīmīgi iesaku Eināru Šmitu. Pati taisīju,viņš ir taisījis arī kādam no manas ģimenes un vispār  visiem paziņām Eināru iesaku. Tiešām labs meistars. Ar viņu ir iespējams sarunāt,ka tieši priekš tevis uzzīmē skici. Nav arī  pārāk dārgi.

meitene,kurai intereseeja uzacu tetovesana -Agnese Bagdone,tiesi nodarbojas tikai ar permanento make up 

> Janeta

Pati savus tetovējumus esmu taisījusi pie diviem meistariem,viens vairs nedzīvo Latvijā,bet otrs ir Dāvids Fomins. Puisis taisa kvalitatīvus darbus ar pietiekami lielu pieredzi.Visus savus draugus sūtu pie viņa,visi sajūsmā. 

Tas laigamir IGo Fomina dēls. Par vinu TV bija sižets kā par talantīgu puisi tetovēšanas ziņā

Keit tattoo-Rīgā..

Ļoti laba.. :)

Vari apskatīt draugos un Facebook..

11 - 20 no 27