FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Meklēju saitu - varbūt kāds zin!?

Jau kuro reizi meklēju adresi,  caur kuru sūta cilvēki apģērbu. Sai meitenei daudzi taadi apģērbi ir, ko vēlētos. http://www.draugiem.lv/beautyz/gallery/index?tab=5

13.05.2014 23:36

> MaZaRiiTe

Paldies Karin par lielo informacijas apjomu! ;)

nav par ko, es vienkaarši pirms paaris nedēļaam pati ļoti interesējos par šo tēmu :)

varu paraadīt labu piemēru

kaa izskataas oriģinaala kleita

un kaa izskataas pakaļdarinaajums

13.05.2014 23:36

> Karina

> MaZaRiiTe

Es kkad velak noteikti pasutisu, kad bus naudina. ;) tik vel bus siki jaapsktaas no kura labak sutit un taa. ;) ir pazina, kas pasuta, bet tur suta uz uk un tad vina uz LV, bet nesaka no kurienes :D

es vienu taadu zinu annies-fashion.com

pasūtīju kleitu, sanaaca ar piegaadi 45 eur, saņēmu pēc pusotra mēneša nevis kaa tur rakstīts 14-18 darba dienas, viņi rakstīja, ka piegaadaataajs bremzē u.t.t., saņēmu un sasodīts man par lielu :D taa kaa ja kaadai interesē manaa skapī ir kleita uz S izmēru

Aizej pie šuvējas pāršuj! Tas patiešām nebūtu dārgi! :) Kleitiņa skaista!

13.05.2014 23:40

> Karina

> MaZaRiiTe

nav par ko, es vienkaarši pirms paaris nedēļaam pati ļoti interesējos par šo tēmu :)

Ak Dievs taas tak tīraas šausmas! ;D

13.05.2014 23:45

>puma422

viena no lietaam, ko gribēju pasūtīt no Ukrainas bija šī kleitiņa, ss.lv vienai meitenei bija sludinaajums ar oriģinaalo bildi, paprasīju lai atsūta reaalaas... :D

13.05.2014 23:51

domaaju, ka kaut kur ir arī kvalitatīvi pakaļdarinaajumi, bet vajag meklēt, lasīt atsauksmes 

14.05.2014 02:20

> Karina

> MaZaRiiTe

Šausmas. :D

31 - 36 no 36