FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

epilators

es lieku sludinājumu par epilatora pārdošanu, un ilgi šaubījos - kurā sadaļā tad likt - pie ķermeņa kosmētikas vai pie matu kosmētikas

14.05.2014 19:04

Ķermeņu. :D Tu tak matus neepilē :D Kgan savaa ziņaa epilē :D

14.05.2014 19:06

:D Es skuju pieri, kad friziere nejēdz normāli matu līniju nokrāsot, bet ar epilatou gan neesmu mēģinājusi :D

14.05.2014 19:11

kosmētika matiem, kas tos LIKVIDĒ XD

14.05.2014 19:12

> Inky

:D Es skuju pieri, kad friziere nejēdz normāli matu līniju nokrāsot, bet ar epilatou gan neesmu mēģinājusi :D

Skuj pieri? :D Un kad mati ataug, cilvēks noteikti smieklīgi izskattaas :D

14.05.2014 19:25

> MaZaRiiTe

> Inky

Nav tik traki kā izklausās, vienkārši, ja aizkrāso garām kā bildē, norkāsojas arī blondie matiņi, kas uz pieres aug (nezz, varbūt man mazliet spalvaināka piere kā citiem) un, lai arī krāsu pēc tam nomazgā, līdzīgs pleķis paliek no nokrāsotajiem pieres matiņiem. Vinmēr krāsošanas laikā frizierēm to mēģinu iestāstīt, bet dažas turās pie sava "nomazgās pēc tam", "mazgājot nomazgāsies" utt. Pēc tādiem gadījumiem nekas cits neatliek kā skūt nost :D Un, nē, ataugušie, ja skuj reizi pusgadā, neataug melni un biezi :D

14.05.2014 20:42

> Inky

> MaZaRiiTe

> Inky

Nav tik traki kā izklausās, vienkārši, ja aizkrāso garām kā bildē, norkāsojas arī blondie matiņi, kas uz pieres aug (nezz, varbūt man mazliet spalvaināka piere kā citiem) un, lai arī krāsu pēc tam nomazgā, līdzīgs pleķis paliek no nokrāsotajiem pieres matiņiem. Vinmēr krāsošanas laikā frizierēm to mēģinu iestāstīt, bet dažas turās pie sava "nomazgās pēc tam", "mazgājot nomazgāsies" utt. Pēc tādiem gadījumiem nekas cits neatliek kā skūt nost :D Un, nē, ataugušie, ja skuj reizi pusgadā, neataug melni un biezi :D

varu ieteikt vienu variantu tumšo matu īpašniecēm- cigarešu pelni!....kad smēķējat, tad paņemat tīru trauciņu un tur birdinat pelnus....un kad mati nokrāsoti un matu krāsu mazgā ārā, tad ar vatīti, vai švamīti notīra tumšo krāsu, kas nokrāsojusi pieri,deniņus, ap ausīm un kaklu!!!....

nebūs jāskuj;)

14.05.2014 20:48

> eljuks

Bet tas jau noņem krāsu no ādas nejau no matiem. Otrs, tad man jāmeklē draugi, kuri pīpē..... :D

14.05.2014 20:54

> Inky

> eljuks

Bet tas jau noņem krāsu no ādas nejau no matiem. Otrs, tad man jāmeklē draugi, kuri pīpē..... :D

nostrādāju frizētavā n-tos gadus....ar šo metodi vienmēr visas kontūrlīnijas tīras un klients pat nenojauš ar ko mazgātavā viņam notīra krāsu traipus!

1 - 8 no 8