FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Vēlies piedalīties Andele Mandele?

Hei, foršās :) Varbūt kāda vēlas man pievienoties kā dalībniece iekš Andele Mandele Special&Cheap 17.maijā Ķīpsalas hallē (pieaugušo daļā). Esmu to laimīgo vidū, kas ieguva vietu, taču rakstās, ka var ņemt līdzi „palīdzi” – tad nu domāju, ka vienai visu dienu nostāvēt pie sava stenda būtu garlaicīgi, turklāt maiga cerība, ka „kolēģītei" būtu kronšteins, lai man nav sestdienas rītā vēl jāskrien uz YISK tas mūdzis pirkt. Anyone?

14.05.2014 23:22

Sasmējos par šo daļu:

" lai man nav sestdienas rītā vēl jāskrien uz YISK tas mūdzis pirkt." :D

Domaaju aatri Tev kaada pieteiksies ;)

14.05.2014 23:30

Labots 14.05.2014 23:30

li nopirku to mūdzi, kad viena meitene arī no šejienes dalījaas ar savu vietu. ;) :D vsmz ir kur karinaat šeit tirgotaas drēbes, nevis jaatur maisos

Tiik tgd saprotu, ka man nav kur drēbes karinaat :D 

14.05.2014 23:41

Jāskatās, kā ar darba grafiku, bet man īpašumā ir šis "mūdzis" un labrpāt piedalītos :)

Es ari no sakuma velejos,kadu nemt lidzi,jo bus garlaicigi vai kk ta...bet tad pardomaju,jo ejot pec aprocitem pajautaju-  cik liela vieta. Negribetu,lai bezmazvai pakausi man elpo.:D 

15.05.2014 10:04

man šķiet, ka 2 pārdevējām uz 1 vietu būs baigi šauri. cita lieta, ja 2 pārdevējas ar 2 vietām un tirgojas blakus. Jo vietas tiešām maz. Kā arī - kā gan sadalīsiet to vienu mazo galdiņu un kronšteinu zu 2... ērtāk katrai atsevišķi, bet blakus. Izņēmums, ja ir kopā ar tuvu draudzeni vai māsu, tad gan jau kaut kā draudzīgi var saspiesties un ir zināms, kas kurai piedāvājumā, bet kā gan svešs cilvēks pārvaldīs jūsu piedāvājumu, ja jūs kaut kur atiesiet nost? Nekā.

15.05.2014 10:31

Pieaugušo daļa, kura tā ir?

Paldies :)

15.05.2014 10:44

> Ingeborga

Pieaugušo daļa, kura tā ir?

Paldies :)

Cheap&special ;)

1 - 7 no 7