FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Ir tādas mainīšanās fanes

Gan jau man ne vienai taa. Atraksta - varbūt vēlies mainīties? Ilgi, pētu, atrodu. Piedaavaaju, kad vareetu satikties vienreiz, otrreiz, trešo reizi, ceturto... Un kaut kaa otraa galaa vairs nav gribēšanas..Nu, ko tad raksti, ja nav vēlmes satikties??? Es jau nesaaku ar šo jautaajumu. Kam tad vajag tērēt cita cilvēka laiku? 

Vai arī, ja pie maiņas vēlos ko pamērīt, nē, pie maiņas negribot ļaut mērīt. Bet kam man iemainīti apavi, kas neder??? 

Es šito nesaprotu. Lūdzu apskaidrojiet...:)

22.06.2014 18:10

Palasīju forumu es nespratu vienu lietu. Diez kāpēc nevarētu jautāt papildus bildes, mērus u.c. lietas?

Manuprāt ja cilvēks grib pirkt drēbi, tad viņam ir jāzin kā izskatās uz cilvēku un visi mēri utt. Ja nu gadās kāda dārgākā lieta un nezinot mērus utt. nopērc un ir par mazu/lielu, stulbi sanāk , jo ir jau tādas pārdevējas kuras neņem atpakaļ pēc tam ;))

22.06.2014 18:29

> hey

Palasīju forumu es nespratu vienu lietu. Diez kāpēc nevarētu jautāt papildus bildes, mērus u.c. lietas?

Manuprāt ja cilvēks grib pirkt drēbi, tad viņam ir jāzin kā izskatās uz cilvēku un visi mēri utt. Ja nu gadās kāda dārgākā lieta un nezinot mērus utt. nopērc un ir par mazu/lielu, stulbi sanāk , jo ir jau tādas pārdevējas kuras neņem atpakaļ pēc tam ;))

Vispar es nasaprotu tadas pardevejas,kas nenem atpakal preci.. Ja protams,bec nedelas ir stulbi nemt preci,bet gadas ka meitene nopirka kaut ko nemerot,atbrauca majas,pamerija un vinai neder. Ja vina uzreiz to saka,tad man liekas ka vajag panemt preci atpakal un atdot naudu.. Tas ir manas domas.. 

22.06.2014 18:48

Es, personīgi, uzskatu, ka maiņa ir ļoti noderīga, jo šādā veidā esmu ieguvusi dažas ļoti skaistas drēbītes, bet, viss jau ir labi, ja pircēja interesējās par mēriem vai  kautko tamlīdzīgu, man tam laika žēl nav,un ja pircējai šī prece neder, tad diezgan loģiski , ka viņa šo preci nepirks, bet nekorekti ir tas, ka pēc mēru nosūtīšanas vairs nesaņem nekādu atbildi, un rakstītās vēstules tiek ignorētas. Ja neder, vai tomēr nevēlies preci, tad tā arī uzraksti, nevis man tagad pašai jaizdomā, rezervēt drēbīti vai nē. IR jāciena vienam otrs, tad arī šādas pretenzijas šajā portālā neradīsies. :)

51 - 53 no 53