FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Grundtvig darbnīcas

Sveikas!

Ir kāda piedalījusies šajās darbnīcās ārzemēs? Kādas atsauksmes? Kādas tematikas darbnīcā?

25.07.2013 11:42

up

25.07.2013 11:57

> Skārleta

es sogad uzrakstiju pieteikumu uz Daniju "Inspiration to active living for life" ar sportiskām aktivitātem saistiits! Netiku jo Grupa jau bija nokomplektēta un vini paši brinijās par lielo atsaucību:D

pAziņas aizbraucu ar dabu saistiitaa novirzienā un bija sajūsmaa:)

Domaju sogad nenogulet un pieteikties atkal jo tiesam ir forši iegutjaunu pieredzi ,jaunus paziņas no citām valstīm un taa teikt bezmaksas apskatiit citas valstis, iepazīt to kultūru:)

Galvenais laiciigi painteresēties kur kas kaa un nevilkt garuma ja interesee kada tema un pieteikties jo atsauciiba aug ar katru gadu:)

Tematikas ir loti dažādas-gan vecākiem,gan pensionāriem,gan jauniešiem,gan ar īpašām vajadzībām cilvekiem-katrs atradiis sev ko sirdij tiikamu-

25.07.2013 12:01

ir jau pieejams jaunais katalogs, kur var pieteikties http://www.viaa.gov.lv/lat/muzizglitibas_programma/grundtvig/grundtvig_jaunumi/?text_id=20333

25.07.2013 12:23

> Skārleta

PALDIES TEV LIELS!!!:) eS jau atkal snaudu un nebiju apskatiijus:D

26.07.2013 15:09

> Take A SMILE

"Tā ir iespēja pieaugušajiem doties uz Grundtvig darbnīcām, kas notiek kādā Mūžizglītības programmas dalībvalstī.

Darbnīcās, kuras notiek:

• līdz 31.08.2013.  – var piedalīties  jebkurš pieaugušais, kas sasniedzis 18 gadu vecumu;
  • no 01.09.2013. –  var piedalīties skolotāji, izglītotāji, administratori, kuri ir iesaistīti pieaugušo lasītprasmes un rakstītprasmes mācīšanā."

parastajiem cilvēkiem vairs nespīd, tikai skolotājiem, ar septembri..

06.08.2013 16:30

Tiešām gribētos dzirdēt reālas pieredzes saistībā ar Grundtvig, jo pati arī esmu mēģinājusi pieteikties, taču nepaņēma dalībai, jo arī no LV bija jau pieteikušies kādi 50 cilvēki, no kuriem vietas vien 1-2 cilvēkiem. Teica, ka esot izlēmuši ar loterijas palīdzību. Tā kā aktivitāte ir visnotaļ iespaidīga!

06.08.2013 17:26

> Skārleta

Taa jau sapratu apskatot:)

06.08.2013 17:45

pirmoreizi par ko tadu dzirdu. ka ar valodu, iztiku, dzivoshanu? kas jamak/ jazin lai ur tiktu. ko no ta var iegut?

1 - 8 no 8