FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Pasta stacija pazaudēja paciņu

Nosūtīju meitenei paciņu, sūtijumu sadalīju divos maisiņos un ieliku vienā terminālā. Vienu viņa saņēma, bet otru nē:(

Vai tā kādai ir gadijies? Satraukts

11 Atbildes

jaa,bet ar post24,kurjeram izkrita turpat pie blakus veikala,labi,ka biju uzrakstijusi uz pacinjas tel.nr.cilveks kurs pacela,pazvanija,viss laimigi beidzaas..par cik man negribejaas todien striideeties,tad post24 tika sveikaa cauri,pacinjai bija maza veertiiba,bet iedomajos,ja tur buutu bijis,kas daudz veertiigaaks,noteikti saceltu skandaalu.

> ATLAIDES %

jaa,bet ar post24,kurjeram izkrita turpat pie blakus veikala,labi,ka biju uzrakstijusi uz pacinjas tel.nr.cilveks kurs pacela,pazvanija,viss laimigi beidzaas..par cik man negribejaas todien striideeties,tad post24 tika sveikaa cauri,pacinjai bija maza veertiiba,bet iedomajos,ja tur buutu bijis,kas daudz veertiigaaks,noteikti saceltu skandaalu.

Es tagad vienmēr rakstīšu telefona numuru uz paciņas.  :(

varbūt otru nenosūtija, jo man jau loģiski škiet,ka tad par katru bija jāmaksā.šitā jau es ar vienu kodu vienā nodalījumā pa vienu cenu kaut 15 paciņas varu salikt.

Labots 19.05.2014 20:46

Noteikumos tas arī ir rakstīts

1. Vienā Pasta Stacijas nodalījumā drīkst ievietot tikai vienu paciņu. Ja vēlaties nosūtīt vairākus priekšmetus, tie ir jāiepako kā viens sūtījums vai arī jāizmanto vairāki nodalījumi

Un gan jau netiek arī ņemts vērātas,ka bija viens adresāts.

jā, sanāk, ka vajadzēja ar skoču satīt vai vienā maisiņā ielikt..

man kopš vienu reizi aparāts neiedeva uzlīmi, pēc tam uz pašas pakas rakstīju visu info..

> Balonu Feja

1. Vienā Pasta Stacijas nodalījumā drīkst ievietot tikai vienu paciņu. Ja vēlaties nosūtīt vairākus priekšmetus, tie ir jāiepako kā viens sūtījums vai arī jāizmanto vairāki nodalījumi

Labots: šodien, 20:46

Jā, bet es to nezināju:(

Bet vienalga kaut kur taču viņa ir, droši, ka pie viņiem vien ir:(

> Orhideja

> Balonu Feja

Labots: šodien, 20:46

Jā, bet es to nezināju:(

Bet vienalga kaut kur taču viņa ir, droši, ka pie viņiem vien ir:(

Man kaut kā tas tīri loģiski liekas, viens nodalījums=viena paciņa.

Kur ir probēma viņiem uzzvanīt un visu noskaidrot,kas ar otru paciņu?!

iespējams, ka šoferis tik vienu izņēma, ja otra bija dziļāk aparātā..

Labots 19.05.2014 20:58

Ja vienam cilvēkam tie abi maisiņi bija, tad teorētiski varēja sūtīt vienā nodalījumā, tikai tie maisiņi bija jāsasien kopā, kaut vai ar skoču jāsalīmē. Likt divus atsevišķi tiešām nav prāta darbs. Kā viņi var zināt kāpēc divi. Un tas ir pret noteikumiem. Viņi taču līmē virsū tās savas svītrkodu uzlīmes, un tādas divas izdrukāt nevar , tātad otram maisiņam nebija ko līmēt un tas kaut kur palika kā neidentificēts. Zvani, meklē, ko citu.

> Anja

Ja vienam cilvēkam tie abi maisiņi bija, tad teorētiski varēja sūtīt vienā nodalījumā, tikai tie maisiņi bija jāsasien kopā, kaut vai ar skoču jāsalīmē. Likt divus atsevišķi tiešām nav prāta darbs. Kā viņi var zināt kāpēc divi. Un tas ir pret noteikumiem.

Gribēju kā labāk, bet sanāca sliktāk:(

No klūdām mācās:(

1 - 10 no 11