Kāds termināls Jums vairāk patīk ?

Kādu terminālu Jūs labprāt lietojat, Post24, PastaStaciju vai tomēr vecais labais pasts  ? Kur ir nācies sastapties ar problēmām, paciņu zaudēšanu utt.  ?Поцелуй

34 Atbildes

Labots 19.05.2014 21:24

Jau no pašiem pirmssākumiem pasta stacija.nekādu problēmu nav bijis ne ar paciņas saņemsānu, ne nosūtīsanu. nu, varbūt tik vien tāds sīkums,ka atsūtītais kods nebija derīgs, bet uzreiz piezvanīju pie termināla un man nosauca citu.viss operatīvi.

Abi divi patīk, gan Pasta Stacija, gan Post24, parasto pastu ciest nevaru - vienmēr milzīgas rindas. Paldies dievam nekad nebija problēmu ar terminaaliem, Post24 patīk ka var maajaslapaa noformēt un apmaksaat sūtījumu un pie terminaala paliek tikai noskenēt vai ievadīt kodu un ielikt paciņu :)

esmu izmantojusi visus, bet priekšroku dodu gan SAŅEMŠANAI gan NOSŪTĪŠANAI pa Post24 un Pasta staciju, jo parastais pasts... labi, negribu teikt par visām pasta nodaļām, bet jā- mīnusu vairāk nekā plusu: darba laiks ierobežots, rindas nenormālās, attieksme no darbiniekiem reizēm GRAUJOŠA....

> Maruzja

esmu izmantojusi visus, bet priekšroku dodu gan SAŅEMŠANAI gan NOSŪTĪŠANAI pa Post24 un Pasta staciju, jo parastais pasts... labi, negribu teikt par visām pasta nodaļām, bet jā- mīnusu vairāk nekā plusu: darba laiks ierobežots, rindas nenormālās, attieksme no darbiniekiem reizēm GRAUJOŠA....

СмеюсьСмеюсьСмеюсь

Ļoti priecājos par iespēju izmantot terminālus, pastā - cilvēciskais faktors, neapmierinātas darbinieces ( laikam mazas algas) 

Post24-vislabak.Pasta stacijai maz atrasanas vietu.Par pastu-iesaku filiali uz Brivibas ielas,netalu no Vefa pils.Nesen atverta,gaisa,rindu nav.(varbut tikai paveicas :)

Lai arī attieksme manā pasta nodaļā ir super, labāk patīk pakomāti, jo nav jāiepako paciņa ar adresēm utt, kā arī lētāk. No pakomātiem labāk patīk Pasta Stacija, jo atbild uz zvaniem un arī sanāk lētāk. Post24 sanāk personīgi lielāks līkums un ir pāris sīkumi, kas nav iepatikušies.

Neiznu kā citās pilsētās,betJelgavā pasta stacija ļoti bieži ir vai nu uzkārusies,vai nepieņem norēķinu kartes :( Pēdējā laikā izvelos post24 vai pastu.. 

Pastu vispār neesmu lietojusi un domāju,ka nelietošu. Pagaidām tīri apmierināta esmu ar pasta staciju,nav bijis problēmu,post24 arī lietoju,nav bijis problēmu,bet necenšos vairs,jo esmu dzirdējusi,ka ir bijis daudz rūgtas pieredzes,pagaidām man favorīts-pasta stacija

Bet vislabāk tomēr atbalstu tikšanos klātienē!:)

Post24 vislabākais, vismaz man vistuvāk, bet mīnus, bieži redzu ka uzkāries...

1 - 10 no 34