Kāds termināls Jums vairāk patīk ?

Kādu terminālu Jūs labprāt lietojat, Post24, PastaStaciju vai tomēr vecais labais pasts  ? Kur ir nācies sastapties ar problēmām, paciņu zaudēšanu utt.  ?Поцелуй

34 Atbildes

Labots 19.05.2014 21:53

Nosūtīšanas sistēma, iespēja visu sagatavot uzreiz mājās un saglabāt savus adresātus profilā, cenas un akcijas vairāk patīk Post24. Un atrodas arī izdevīgāk man, pa ceļam: norēķināties var uzreiz Inet-bankā, nestāvēt tur ziemā, bakstot karti utt. Bet Pasta stacija operatīvāk, laipnāk un atbildīgāk risina problēmas. Post24 ir dažreiz pārāk alkatīgi - labi, mana vaina bija, nepareizi noformējot uzlīmi, bet es to konstatēju uzreiz un piezvanīju - nē taču, šo mēs anulēsim, kurjers 3 dienu laikā piegādās un maksā atkārtoti. Pasta stacija tomēr tāda nav - kļūdījies, nekas, visu atrisināsim un nauda nepazūdīs. Bet atrodas man ļoti neērti + iegādātos kodus apstrādā manuāli, ja tev to vajag steidzami, besī laukā gaidīt pusdienu, Post24 labāk visas šīs lietas automatizētas - uzreiz samaksā un saņem. Bet ja kāda problēma - Post24 ignorēs gan zvanus, gan vēstules, tad sāks kaut kādu figņu rakstīt utt. Ar galiem man nekas nebija nekad pazudis, nemelošu, bet viena aizmaldījusies paka sagādāja man daudz raižu - paši, piemēram, saka, ka manu lūgumu neizpildīs, tā nedara, bet paši izdara - es sēžu gaidu un neko nezinu. Izmaina sekošanas numuru un es vairs nevaru sekot, bombardēju viņus - izrādās cits numurs un viss jau virzās, paši sev nervus arī sabojāja, sūtītāju ne par ko neinformējot. Labi, ka tā bija dāvana, nevis pirkums, citādi jau pasludinātu par krāpēju.

Pasts man arī atrodas tālu, milzīgas rindas, bet esmu pastāvīga kliente un man bieži nāk pretī (varu atnākt bez pases utt.). Pavisam nelietot nevaru, jo daudz ko sūtu uz ārzemēm, ko termināļi neapkalpo. Nu un visu laiku izdomā jaunos ierobežojumus, kuri nav ne Pasta rokasgrāmatā, ne Pasta likumā, nekur, vienkārši tā sagribējas. Un iet līdz absurdam - pie mums mierīgi šķidrumus sūta, bet ja atsūtīja nepareizo, es vairs nevar atgriezt atpakaļ, jo, lūk, izrādās, šķidrumus nedrīkst pārsūtīt, tie izplūst un visu sabojā apkārt sev. Jā - uz Latviju braucot, tie neizplūst, bet no Latvijas uzreiz sākas plūdi. Bet galvenais, kas nes man peļņu, ir eļļas, hidrolāti, šampūni, krēmi, pastas utt. Riebjas. Nākas šmaukties, norādo deklarācijā kādu citu preci un aizmaskējot esošo. Stulbums.

Izmantoju visus!

Mana Pasta nodalja ir super :) Kjeguma meitenes :)

Pasta stacija, forshi, ka telpaas, zem jumta, tik vienreiz nevareju attaisit durvis, pazvaniiju, visu nokartojam :) - nekas slikts nav sakaams..

Post 24 - vienigais miinus, ka atrodas aaraa, saulainaa laikaa vispaar ekraanaa neko nevar redzet - parasti otrs cilveks nak lidzi un megjina ar rokam aizsegt saules starus ekraanaa :D

Bet taa nav bijis probleemu. :)

> lienīte

Izmantoju visus!

Mana Pasta nodalja ir super :) Kjeguma meitenes :)

Pasta stacija, forshi, ka telpaas, zem jumta, tik vienreiz nevareju attaisit durvis, pazvaniiju, visu nokartojam :) - nekas slikts nav sakaams..

Post 24 - vienigais miinus, ka atrodas aaraa, saulainaa laikaa vispaar ekraanaa neko nevar redzet - parasti otrs cilveks nak lidzi un megjina ar rokam aizsegt saules starus ekraanaa :D

Bet taa nav bijis probleemu. :)

Man arī vienreiz bija,ka attaisiju durvis saņemot paciņu un nejauši aiztaisīju,uzreiz pazvaniju un man attālināti attaisīja durtiņas.

Cik ilga laika vajadzetu pienakt pacinai caur Pasta staciju no Rigas uz Valmieru? Naudu parskaitiju 14.maija,bet pacina nav!....

> Santa Medne

Cik ilga laika vajadzetu pienakt pacinai caur Pasta staciju no Rigas uz Valmieru? Naudu parskaitiju 14.maija,bet pacina nav!....

Pēdējā laikā aiziet pat dienas laikā,Tik paciņa jāpaspēj ielikt pirms kurjera ierašanās. Bet man bija čē-pē pēdējo reizi ,kad sūtīju. Nosūtīju pircējai paciņu,paiet 3dienas un neatnāk man sms,ka paciņa piegādāta. Zvanu - tur saka,jā viņu vaina, kurjers nav uzlīmi izdrukājis un paciņa noliktavā aizkavējusies, pircēja saņēma tik pēc 4 dienām. 

Bet tā 3 dienas max ,kad varētu " nākt".

Iesaku piezvanīt un noskaidrot vai uz tavu nr. ir kāda paciņa vispār nosūtīta.

Visbiežāk nosūtot iznāk izmantot Pasta staciju. Bet saņemšanai es labprātāk izvēlos Post24 vai arī pastu. Jo Pasta stacijai izņemšanas laiks 2 dienas ir ļoti liels mīnuss. Ja nedzīvo pilsētā, tad tas laiks ir pa īsu. Tādā ziņā man Post24 der labāk.
Vietējā pastā ar apkalpošanu viss ok un rindu arī nav. Vienīgais, īss un neizdevīgs darba laiks, tāpēc pārsvarā sanāk braukt speciāli uz pastu, apvienot ar bērnudārzu nevaru.

> Santa Medne

Ko saka sūtītājs ? Paprasi, lai atsūta čeka foto.

Manvislabak patik Pasta stacija, nav bijis nekadu problemu (jekabpils). 

Post24..nezinu. Esmu sutiju vienu reizi un ta pirma reize sanaca ne ipasi smuka :D Ar meiteni mainijamies un problemas bija gan ar vinas pacinu, gan manejo! Pacina, ko sutiju es, kaut kur taka nozaudejas, bet beigas atradas, savu pacinu es iznemu ar pagrieztu maisina dibenu. Labi, ka nekas nebija izkritis un nozudis.

Caur pastu vel neesmu neko sutijusi un ipasi ari negribetos, bet, ja naktos, tad sutitu! :) Liekas parak liels cakars un par rindam taisniba! Cik pasta esmu kaut ko sutijusi, sanemusi, tad visi, kas stav rinda burkst kaut ko :D

PS, jo vienīgā reize, kad lietoju Post24 bija ļooti neveiksmīga - paciņa pazuda uz pāris nedēļām un katru dienu zvanīju uz apkalpošanas tālruni, kur tikai solīja, ka nu jau būs aizgājusi pie adresāta...

Post 24. Ir ērtāk gan saņemt, gan nosūtīt. Latvijas Pasts ir visdārgākais

11 - 20 no 34