Kāds termināls Jums vairāk patīk ?

Kādu terminālu Jūs labprāt lietojat, Post24, PastaStaciju vai tomēr vecais labais pasts  ? Kur ir nācies sastapties ar problēmām, paciņu zaudēšanu utt.  ?Поцелуй

34 Atbildes

Labots 20.05.2014 13:38

Pasta staciju,ar post24 jau bija ķibeles nesaprotamas SatrauktsKaut gan man ,post24 patīk tas,ka ir pakas nr ,kurai var izsekot līdz,tikai bieži vien nav iepējams saņemt čeku,vai papīrs beidzies vai printa krāsa~!

> Anja

> Santa Medne

Cik ilga laika vajadzetu pienakt pacinai caur Pasta staciju no Rigas uz Valmieru? Naudu parskaitiju 14.maija,bet pacina nav!....

Ko saka sūtītājs ? Paprasi, lai atsūta čeka foto.

ātrāk ir pašai uzzvanīt un pajautāt vai uz Tava tel/nr. ir kāda paciņa izsūtīta, tur vismaz neviens nemelos un zināsi 100%.

Man loti patik pasta stacija. Loti erti,un atri :) 

Visdrošākais ir Latvijas Pasts, ātrākais Pasta Stacija, Post24 galīgi garām, jo neveiksmīga pieredze bija ar to!

Es esmu par post24, tomēr man personīgi visvairāk patīk. Pasta stacijai bieži durtiņas neveras vaļā, un gadās ka ir problēmas tehniskas.(Ar mūsu-Rēzeknes PS)  LV Pasts arī labs variants, var forši sūtīt gan ar pēcmaksu gan parastās pakas. Smaidīgs Baigi patīk post24 un pasts ka var izsekot paciņas. Pasta stacijai tādas fīčas vēl nav. 

kops saku izmantot pasta staciju un post 24,visslabak iepatikas pasta stacija,labak izmantoju sos pakalpojums..

pasts ir dargs,bet ja vajag un cilvekam nav pieejams nekas cits jasuta vien ir..ja sanak  1 drebe pats var iepakot,un beigas nav nemaz tik traki,dargak sanak ja suta vairakuma pa pastu :F

Labots 21.05.2014 23:02

Pasta stacijai muzhdien nevaras durtinjas valjaa ( Jurmalaa), ekraans ir bremziigs-pirkstus var aplauzt tur spiezhot, 2 dienas pakas iznemsanai ir par maz, taa kaa es PAR Post24

Man cits nekas neatliek ,ka tika Latvijas pasts,pēdēja laika, ja izsūtu no rīta ,paciņa nakama diena ir pie adresata,vēl nekas, nekur nav pazudis!Vēsais

Post 24 nekad vairs neizmantošu. Vislabāk - Pasta Stacija.

Es par post24, - man riktīgi patīk tas,ka mājās visu var noformēt un tad tik atliek ielikt pakomātā - pagaidām nav bijušas problēmas un ļoti ceru,ka arī nebūs:)

21 - 30 no 34