FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Vai reklamēšanās forumā veicina preču notirgošanu?

ĻOTI aktīvi forumā pārdevēji reklamē savas preces, jaunumus utt., gribētos zināt vai tas veicina preču pārdošanu? Salīdzinot ar dienām, kad jūs neesiet ielikuši/ pacēluši savus pārdošanas reklāmas forumā?

Vai tas tiešām atstāj efektu - pieaugošu pircēju/ interesentu skaitu?Skūpsts

17.07.2013 15:14

Es jau gaidīju šādu izdevību pateikt savas domas..

Es uzreiz spiežu uz lietotāja vārdu nelasot foruma ieraksta saturu.

Skatos, vai ir kādas mērķa preces, ko es un/vai citi gribētu pirkt.

Ja nav - pārēju pie nākamā pircēja, ja tāds ir, kas reklamējās.

Saglabājot iepriekšējo pircēju profilu pie favorītiem ,tā teikt.

Godīti sakot esmu veiksmīgi veicis pirkumus šādā veidā, kad meitenes reklamējās ;)

Man par to nav nekādu iebildumu.

Domāju, ka pašreklāma dod labu efektu, ja vienīgi meitenes varētu nedaudz foruma ierakstā tomēr norā'dit pāris piemērus, ko tirgo, par kādām cenām, ko piedāvā..

Lai pircējam rodās priekštats par to, ko pārdevējs reāli piedāvā.

Var jau tā pat iemest aci, es to daru katru reizi, kad vien parādās šādas ziņas forumā.

17.07.2013 15:25

Par sevi varu pateikt, ka kopš parādījās forums, principā skatos tikai profilos, kuri piedāvā akcijas un t.t.

Izņēmums - ja ko īpašu meklēju.

Manuprāt, tas ļauj ekonomēt laiku, kura mums visiem vienmēr pietrūkst. :)

17.07.2013 15:34

Šādi esmu nopirkusi vairākas preces par ļoti izdevīgām cenām. Šodien tiku pie kārotā tikai aizbraucot līdz centram nevis piemēram uz Dreiliņiem, jo forumā uzzināju, ka šī pardevēja šodien ir centrā. 

Tā tiešām ir, ka ja liek forumā, vienkārši uzspiež uz tā profila, kaut vai tāpēc, lai paskatītos, vai neatrodas kas piemērots

17.07.2013 15:42

Šeit ir pirkšanas/pārdošanas portāls.Vai es ko esmu ne tā sapratusi?!Tad kapēc man jātērē laiks un jāceļ katrs sludinājums uz augšu ,ja savu skapi varu reklamēt šādā veidā.

Ļoti daudz meitenes atsaucās uz šo reklāmu.

Iespējams būtu savādāk ja vienkārši pārdotu ,bet es izpārdodu.

Personīgi es, nelasu pārējos ierakstus forumā.Tāda tukša pļāpāšana mani neaizrauj , kur nu vēl dot kādus padomus cilvēkam ko acīs neesmu redzējusi utt.!

Manis rakstītais nav jāuztver personīgi.Tikai izteicu savas domas!

17.07.2013 15:45

teikshu gan jaa,gan nee,

kaa paardeveejam- iipasi izmainas neizjutu,

kaa pirceeja- tas nostraadaa,taa pat kaa veikalu akcijas,jo aiz neko dariit ielienu,apskatos,nopeerku,biezhi vien nemaz iisti nevajag....

17.07.2013 18:21

> lelders12

Bet kāpēc gan atverskapi.lv nevar būt kas vairāk kā tikai tirgošanās lapa? Nesaskatu tur neko sliktu - šiet ir taču vēl blogu, stila galeriju sadaļa... un ir normāli, ja šeit ir forums, kur ne tikai reklamēt jaunums, bet parunāt ari par ko citu...

Tukša pļāpāšana notiek arī cosmo.lv, calis.lv Vēsais

Arī es izteicu tikai SAVAS domas, bez nosodījuma..

1 - 6 no 6