FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

viss ap matiem..

Piedāvāju safrizēties..

Loti nepieciešams treniņš.. Būtu forši ja būtu īso matu īpašnieces , kuras vēlētos atjaunot griezumu , vai ko mainīt.. Un tā pat arī vīriešu griezumi.. Ja jums ir pazīstami kungi, kuriem nepieciešams apgriezt matus , būtu jauki ja Jūs sazinātos ar mani un pieteiktos :)

Veicu arī pārējos friziera darbus- krāsošana, ilgviļņi, matu taisnošana utt uz kuriem var pieteikties.. bet šobrīd vairak uz īsajiem griezumiem!

21.05.2014 16:35

atbildēšu uz jautājumiem vēstulēs...

vai arī uz e- pastu -  agucis_91@inbox.lv

21.05.2014 16:59

pacelšu

21.05.2014 17:14

vispirms varbuut saac ar to,ka -kur???kuros laikos,dienaas?cena?(par veidoshanas liidzekljiem,shampuunu e.t.c)

21.05.2014 17:24

> zaiza

vispirms varbuut saac ar to,ka -kur???kuros laikos,dienaas?cena?(par veidoshanas liidzekljiem,shampuunu e.t.c)

Kuros laikos ar cilvēku kurš vēlēsies es vienošos privāti...

Tāpēc arī rakstīju , par neksaidrībām - jautāt vēstulēs.

Rīgā
2dienas un 5dienas  līdz Maija beigām.. Sākot no Jūnija visas darba dienas, kā arī brīvdienas..

21.05.2014 18:42

..

21.05.2014 19:02

> aggucis

> zaiza

Kuros laikos ar cilvēku kurš vēlēsies es vienošos privāti...

Tāpēc arī rakstīju , par neksaidrībām - jautāt vēstulēs.

Rīgā
2dienas un 5dienas  līdz Maija beigām.. Sākot no Jūnija visas darba dienas, kā arī brīvdienas..

Rīga arī nav maziņa :D Nosauc kaut vai ielu, ja nevēlies konkrētu adresi saukt + cenas.

1 - 6 no 6