cik daudz smaržu?

Sveikas! Cik daudz smaržu šobrīd ir jūsu plauktos lietošanai, kuras? Vai iztiekat ar vienu smaržu, kad tā beidzas pērkat jaunas vai lietojat vairākas paralēli?

Man šobrīd ir 2 - D&G The One un Marc Jacobs Daisy Smaidīgs

25 Atbildes

Armani Si, Boss Jour, Boss Orange, DKNY Be delicious. Mainu pēc noskaņojuma :)

Grūti pateikt, kuras mīļākās, visas ir ļoti rūpīgi meklētas un izvēlētas. Laikam sirdij vistuvākās ir Frederic Malle Le Parfum de Therese, bet citas jau nu galīgi neatpaliek :)

5 (neieskaitot sprejus) 

The DTV Signature Scent - patik visvairak, bet jau nedaudz sak apnikt, tapec tagad ko vasarigaku lietoju FleurTeese ...Bet pedeja laika biezi izmantoju sprejus ka smarzas.:D Ka ari metu ara vai atdodu mammai smarzas, kuras uzdavina un nepatk.:) 

Lietoju shiis ikdienaa, peec noskanjojuma. Un veel ir daudz Avon spreju, tie man tagad ir favoriiti, smarzhu vietaa :D

Carolina Herrera ''CH''

Escada ''Taj Sunset''

Flora by Gucci ''Gorgeous Gardenia''

Paco Rabanne ''Black XS''

Mochino ''I Love Love''

Dior ''Miss Dior Cherie''

Calvin Klein ''Shock''

D&G ''Light Blue''

Georgio Armani ''Armani Mania''

Versace ''Bright Crystal''

Chanel Chance

Lancome Miracle un Elizabeth arden 5th avenue nights, pēc noskaņojuma

divass hugo boss un burrbery lieli tilpumi,pusu kamer izppusu..

ir 4 - Burberry Weekend, Lanvin Merry Me, CK Euphoria un Adidas Tropical Poisson

Man liekas, ka katram gadalaikam vismaz sezonām pavasaris/vasara, rudens/ ziema vajag savu smaržu Smejošs

Ir sešas vai septinas, bet the visas no galvas neatceros. Un pērku vnk tad, ja kādas iepatikās. ;) parasti nepērku divas reizes vienas un tās pasas

Uskatu kad meitenei jāaizvēlas sava smarža,līdzarto ar savu odziņu.Tapēc es lietoju Versace bright cristal un tikai.Ir gadijies kad nav tad zinu vēl vienu līdzīgu...

11 - 20 no 25