Nesmuka situācija...

Diemžēl pirmo reizi saskaros ar krāpšanu šeit. :( Meitene pati man uzrakstīja, piedāvāja maiņu. Es izvēlējos no viņas skapja maiņai. Norunājām ka izsūtīsim pa pasta staciju viena otrai. Pagāja dažas dienas, zvanīju uz pasta staciju interesējos kāpēc paciņa vēl nav aizājusi līdz Origo pasta stacijai, paskaidroja ka tur ir maza pasta stacija un bieži viss ir pilns, bet dažu dienu laikā viss nokārtosies. Pagāja vēl dažas dienas, bet arī es vēl nebiju saņēmusi savu paciņu. Zvanīju vēlreiz uz pasta staciju, tur man pateica ka paciņa ir noādāta, pateica laiku, pateica ka meitene izņēmusi tumšiem matiem, sms arī esot izsūtīta. Viss kārtībā, vienīgi man sms neatnāca ka paciņa nosūtīta, bet man paskaidroja ka reizēm viņi vadot tur manuāli, tad tā var gadīties. Telefonu uz kuru sūtīju parbaudīju, arī pareizs. Meitene man atbild ka neko nav saņēmusi, ka vēl gaidot. Nevar saprast kam ticēt, jo pasta stacija jau nemelotu. Tā nu esmu izsūtījusi paciņu, samaksājusi par pasta izdevumiem un pretī neko neesmu saņēmusi. It kā tai meitenei bija visas tikai pozitīvas atsauksmes, bet nu tā nu sanācis, negrbu jau apvainot cilvēku, bet pēc šādas situācijas. Uz vēstulēm sākumā atbildēja ar vienu un to pašu tekstu, ka nav sms saņēmusi, bet par paciņas izsūtīšanu man ne vārda. Tagad vispār vairs nebild. Laikam būs man mācība, neko nesūtīt maiņai. :(

49 Atbildes

> Samas un Sinčas skapis!:)) mainamies

Tad jau ar parasto pastu drosak,labi ka man tie parejie nav pieejami,vismaz viss tiek aizsutits un piegadats,nekas nekur nepazud!

Pēc šī gadījuma laikam priekšroku sākšu dot parastajam pastam.

Labots 28.05.2014 11:59

domaju ka pacina gan jau bij jums izsutita, tad jau greizais kods nebutu atnacis, vnk, pazaudeja, un viss, kurs gan pateiks, ja, sanaca kluda...

> Weedsa

> Lāsma

man bija tā, ka atnāca smsun kods, aizgāju izņemt, atveru skapīti un redzu, ka sūtījums ir domāts sievietei no Ventsils (jāpiebilst, ka dzīvoju Alūksnē, kas ir vismaz 400km starpība!), zvanu operatoram, tas man ver vaļā visas durvis, lai meklēju savu paciņu. nu un realitāte ir tāda, ka es ar savu kodu varēju dabūt to citu sūtījumu bez jebkādām problēmām, man pat ļā va sūtījumu atvērt, lai pārliecinātos, ka tas tiešām nav man! bez komentāriem, tagad tikai ar parastā pasta starpniecību, pieved uz norādīto adresi, un problēmu nav bijis.

Nu jā es jau tagad arī nevaru saprast ko vainot pasta staciju vai meiteni. Bet katrā ziņā es savu paciņu arī vēl neesmu līdz šai dienai saņēmusi, tādēļ secinu ka meitene man nemaz nav neko sūtījusi.

> Mazā bodīte

domaju ka pacina gan jau bij jums izsutita, tad jau greizais kods nebutu atnacis, vnk, pazaudeja, un viss, kurs gan pateiks, ja, sanaca kluda...

> Weedsa

> Lāsma

man bija tā, ka atnāca smsun kods, aizgāju izņemt, atveru skapīti un redzu, ka sūtījums ir domāts sievietei no Ventsils (jāpiebilst, ka dzīvoju Alūksnē, kas ir vismaz 400km starpība!), zvanu operatoram, tas man ver vaļā visas durvis, lai meklēju savu paciņu. nu un realitāte ir tāda, ka es ar savu kodu varēju dabūt to citu sūtījumu bez jebkādām problēmām, man pat ļā va sūtījumu atvērt, lai pārliecinātos, ka tas tiešām nav man! bez komentāriem, tagad tikai ar parastā pasta starpniecību, pieved uz norādīto adresi, un problēmu nav bijis.

Nu jā es jau tagad arī nevaru saprast ko vainot pasta staciju vai meiteni. Bet katrā ziņā es savu paciņu arī vēl neesmu līdz šai dienai saņēmusi, tādēļ secinu ka meitene man nemaz nav neko sūtījusi.

Labots: šodien, 11:59

Man jau nekāda sms ar kodu nav atnākusi.

sajuacu, domaaju Laasma nesaprot, kursh vainiigs))

man nav gadijies kludu, bet pastastacija, man liekas, vismaz ka kljuda pielaizanas iespeeja ir lielaaka, nekaa post 24, tur vismaz tu pac keceree uz kurieni jaasuuta...

> Weedsa

> Mazā bodīte

> Weedsa

> Lāsma

> Mazā bodīte

sajuacu, domaaju Laasma nesaprot, kursh vainiigs))

man nav gadijies kludu, bet pastastacija, man liekas, vismaz ka kljuda pielaizanas iespeeja ir lielaaka, nekaa post 24, tur vismaz tu pac keceree uz kurieni jaasuuta...

> Weedsa

> Mazā bodīte

> Weedsa

> Lāsma

Jāsāk būs rakstīt virsū arī pasta stacijas paciņām tel un adresi, kā to dara citas meitenes.

Visdrīzāk, ka krāpniece, jo tad vismaz būtu normāli uz skaidri atbildējusi un paskaidrojusi, kas par lietu. :(

vienmēr uzrakstu virsū savu zīmīti ar tel. nr un uz kurieni.

Bet ja šadi pastastacija var atļauties darīt - vērt vaļa citas paciņas - tas ir parkapums!!!!!

Mazums, šadi kads gaida piem., fotoaparatu no 1a veikala... nu tas tikai ka piemērs.. bet preces šadi var pazust ar galiem!!!!!

Rakstat sūdzības kam šadi ir gadijies!!!!!!!!!

Tpfu,tpfu tpfu man nekas šaads nav gadījies,jo vienmēr mainos TIKAI KLAATIENĒ!Ar sūtīšanu tomēr nevari aptaustīt,apskatīt preci vai tiešaam nav nekaadu defektu ... Un mazums vēl sanaak šaadi kaa Tev.Lai Tev izdodas atrisinaat šo situaaciju!Priecaajos,ka nemainos ar sūtīšanu un arī turpmaak daamas diemžēl to nedarīšu,atvainojiet.Šaadas paardevējas ir kauna traips atverskapi.lv un ar savu rīcību bojaa reputaaciju arī godīgajaam paardevējaam! :(

> puma422

Tpfu,tpfu tpfu man nekas šaads nav gadījies,jo vienmēr mainos TIKAI KLAATIENĒ!Ar sūtīšanu tomēr nevari aptaustīt,apskatīt preci vai tiešaam nav nekaadu defektu ... Un mazums vēl sanaak šaadi kaa Tev.Lai Tev izdodas atrisinaat šo situaaciju!Priecaajos,ka nemainos ar sūtīšanu un arī turpmaak daamas diemžēl to nedarīšu,atvainojiet.Šaadas paardevējas ir kauna traips atverskapi.lv un ar savu rīcību bojaa reputaaciju arī godīgajaam paardevējaam! :(

Tā kā es dzīvoju Jūrmalā, diemžēl man nesanāk tik bieži klātienē tikties, bet pēc šīs situācijas būs man macība.

> Lāsma

Vareji tajas dienas uzzvanit uz PS administraciju un uzjautat vai uz so (Tavu) numuru ir pacinja... pati esmu taa darijusi... ,man reiz bija,kad nevera valja kaut ari kods bija pareizs,,bet tad centrale veera valjaa tikai manu skapiiti,bet ja visus,tad tas jau nav laba lieta :( 

21 - 30 no 49