FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Torte bernam!!

Sveikas damas!!!

 

Meitinai driz 1 gadins paliek. =) Padalieties kur Jus pasutijat tortes, vai varbut zinat labu konditori??Gribam loti smuku krasainu un garsigu torti.

Busu prieciga, ja padalisieties ari ar torsu pildijumiem, t.i. kadu labak torti izveleties, lai garso gan berniem, gan vecakiem!!!

 

P.S. Un ko Jus domajat vai alkoholam but sajos svetkos, vai labak tomer burbullimonades svetki?? :D


5 Atbildes


Gaidu Jusu komentarus!!!Un visiem jauku vakaru!


kur??shodien sanjeemaam savu kuuku,jo deelam rit dzimene,riit ediisim :D


bērniem patīk kautkas līdzīgs snikertortei:)


Mēs savam dēliņam gribējām pasūtīt kūku no http://www.feliksa-konditoreja.com/

bet nobumbulējām laiku, mums maxima konditorejā strādā paziņa, sarunājām lai uztaisa kūku, ļoti smuka lacīša formā, pasūtijām meduskūku, mazais gan needa, bet skista bija un acīm prieks, cik es zinu maximās var sarunāt pie konditoriem un pasūtīt sev vēlamo kūku, nau tik dārgi un garšīgi un skaisti.

runājot par alkoholu, es domāju ka tam nevajadzētu būt, bet mums bija tīri simboliski, uz veselību.


Nju manai meitiņa uz pirmo gadiņu bij manis ceptā medus torte- un tagad jau tuvojas 4 gadiņi, teikšu- ka tā ir mīļākā:) nezinu, katram jau savs, bet mums mājās patīk uz svētkiem pašiem ko sataisīt:) tas tik foorši, kad kopā ar amzulēm gatavojam ko īpašu:) Var jau kaut vai vienkāršo cepumu- selgas torti- ar dažādiem pildījumiem- kā vienu no piemēriem kārumiņu pildījumu ielikt kādā kārtā:) un var tak visu ko saveidot. bet zini, mana draudzene kaut kad sūtīja laikam no sala veikala, bet nu vienreiz bij garda, vienreiz ne visai:) bet tur var sarunāt kādu, ko un tā- bet nu padārgi. vēl esmu dzirdējusi par majaskukas.lv labas atsauksmes... 

lai izdodas dabūt foršu tortīti jūsu meitiņai un lai foršas svinības:)

1 - 5 no 5