zobu balinātājs

varbūt kāda var ieteikt labu zobu balinātāju? kāda ir Jūsu pieredze-vai esat balinājušas?

23 Atbildes

Tu gribi balināt vai baltināt? Ja ir dzeltenīgi zobiņi iesaku kādu no labām baltinošajām zobu pastām. Man pēc dabas ir balti, un man rezultātus pastas nedeva, pasūtīju no ebay kapes ar karbamīdu, palika baltāki bet ne tik balti kā filmuzvaigznei. Man laikam no dabas cik ielikts, baltākus par saviem nedabūšu.Smejošs

> Viss par puscenu! -50% !!!

Tu gribi balināt vai baltināt? Ja ir dzeltenīgi zobiņi iesaku kādu no labām baltinošajām zobu pastām. Man pēc dabas ir balti, un man rezultātus pastas nedeva, pasūtīju no ebay kapes ar karbamīdu, palika baltāki bet ne tik balti kā filmuzvaigznei. Man laikam no dabas cik ielikts, baltākus par saviem nedabūšu.Smejošs

nu kā filmu zvaigznei nemaz negribu:) bet baltākus gan-lietoju balinošas zobu pastas bet kautkā to efektu īsti neredzu,tpc gribu balināt.

> dionise

> Viss par puscenu! -50% !!!

nu kā filmu zvaigznei nemaz negribu:) bet baltākus gan-lietoju balinošas zobu pastas bet kautkā to efektu īsti neredzu,tpc gribu balināt.

p.s. varbūt kāda pārdod zobu balinātāju?nepārāk dārgi...

Iesaku crest whitestrips. Atsauksmes dalās,bet efekts tiešām labs!Iegādāties var ebay,vai jebkurā mūsu sludinājumu portālā pa dubultcenu! 

Novēlu veiksmi spožā smaida meklējumos!!Skūpsts

azej uz higieenu ar air flow metodi,kur ar sodu beigaas notiira,buus baltaaki.

esmu apmierinata ar Crestiem. Pirku ss.lv, meitene no Vecakiem.

Pec 5 stripas jau bija pamanams efekts. Pazinjas ari ir meginajusas, visiem patik!

Крутой

> Cat

esmu apmierinata ar Crestiem. Pirku ss.lv, meitene no Vecakiem.

Pec 5 stripas jau bija pamanams efekts. Pazinjas ari ir meginajusas, visiem patik!

Крутой

nu es arī apsveru iespēju iegādāties šo,bet nu-varbūt atradīšu vēl kautko...

es ar biju pameģinajusi crest white strips un vīrs uzreiz pamanīja ka zobi baltaki palika :D 

> deadend

es ar biju pameģinajusi crest white strips un vīrs uzreiz pamanīja ka zobi baltaki palika :D 

obligāti vajag tās 20 reizes lietot?

> dionise

> deadend

obligāti vajag tās 20 reizes lietot?

es tik paris reizes palietoju, kadas 4 vai 5 reizes, maniem zobiem pietika,

1 - 10 no 23