zobu balinātājs

varbūt kāda var ieteikt labu zobu balinātāju? kāda ir Jūsu pieredze-vai esat balinājušas?

23 Atbildes

nu es crest tiku palietojusi gadus 6 atpakalj,piekriitu,palik baltaki,bet maneeji- nenormaali juutiigi paika arii un protams,ka kafija,teeja u.c lietas baltumu ietekmee,uz visu muuzhu taadi balti nepalikss.

> dionise

> deadend

es ar biju pameģinajusi crest white strips un vīrs uzreiz pamanīja ka zobi baltaki palika :D 

obligāti vajag tās 20 reizes lietot?

es tik paris reizes palietoju, kadas 4 vai 5 reizes, maniem zobiem pietika,

> dionise

p.s. varbūt kāda pārdod zobu balinātāju?nepārāk dārgi...

Ja sanāktu sarunāt izdevīgu tikšanās laiku / vietu, varu tāpat, bez maksas atdot Drogās nopirktu balinātāju, bet tur tikai plāksnītes (9 no 14), jo zīmulītis ir lietots (varbūt var to šķidrumu pārliet kādā citā trauciņā un lietot).

Biju gaidījusi pavisam ko citu, šitas man nepatīk, zobi pēc tām plāksnītēm šķiet "nolobījušies", gluži kā pēc citrona ēšanas vai kā tamlīdzīga. Tāpēc beidzu lietot.

(Ui, nepaskatījos, ka esi no Liepājas, tad neko, never mind...)

> zaptesburka

(Ui, nepaskatījos, ka esi no Liepājas, tad neko, never mind...)

njā žēl....

Man stāv viena lieka paka ar crestiem (vienai lietošanas reizei) un vēl diezgan stiprs balinātājs,ko pilda formiņās,bija divi komplekti,otrs palika pāri (jauns un neaztikts)varu par sakarīgām naudām pārdot kādai,ja ir interese.  Strādā diezgan labi,es pat teiktu,ka ļoti labi,bet pagaidām tuvākajā laikā nedrīkstu neko tādu izmantot,jāapmeklē zobuārsts,ha.

Crest ir labas, bet noteikti neiesaku profesionalos crest vairak par 7-10reizem, savadak var tiesam sabojat emaliju.

Crest ir labas, bet noteikti neiesaku profesionalos crest vairak par 7-10reizem, savadak var tiesam sabojat emaliju.

> Janeta

Man stāv viena lieka paka ar crestiem (vienai lietošanas reizei) un vēl diezgan stiprs balinātājs,ko pilda formiņās,bija divi komplekti,otrs palika pāri (jauns un neaztikts)varu par sakarīgām naudām pārdot kādai,ja ir interese.  Strādā diezgan labi,es pat teiktu,ka ļoti labi,bet pagaidām tuvākajā laikā nedrīkstu neko tādu izmantot,jāapmeklē zobuārsts,ha.

un pa cik tas būtu?

11 - 20 no 23