FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Gudrības zoba izņemšana

Sveikas,

tā nu ir sanācis, ka jādodas izņemt 8.to zobu, jo nav vietas žoklī.

Vai kādai no jums ir veikta šī operācija? Kā tas ir un kāda ir jūsu pieredze? Un pie kā gājāt? Un kādas izmaksas?

Esmu dzirdējusi, ka RSU stomatoloģijas institūtā var griezties, bet noprotu, ka rindas tur ir milzīgas!

15 Atbildes

Painteresējies Dental.LV. Aizvakar mans vīrs bija un par 15 EUR, tika no zoba vaļā. :))

Es ravu dental.lv pa 14 eu gudribas zobu,neko vispar nejutu,saspriceja no visam malam :)

Varu pateikt tikai to, ka tas ir nezheeliigi saapiigi.. Man peectam veel kaadas dienas 5 viss saapeeja, ar visaam izdzertaam tableteem un kompreseem.. Rauj aaraa ar taadaam kaa kniipstangaam. Vinji panjem to zobu un taa kaa sashkjel uz puseem, un tad ar pinceti pa gabalinjiem iznjem. Raavu aaraa Stomatologijas Institutaa, shogad. Nezinu pie kaada daktera, jo biju traumpunktaa.. Nesamaksaaju neko, jo nav veel 18.

Es trshdien ravu ara gudribas 2 zobus zem pilnas narkozes , bez rindam ! Aizbraucu 8.00 uz stamatalogijas inst. Dzirciema 20 iegaju pie dezhurejosha arsta un vinsh pajautaja vai es kautko edu teicu ka ne un uzreiz aizveda uz nodalju , zem narkozes ( pilniba guleju ) izrava un taja pasha diena uz majam :) tagad nekas nesap ( es vispar tikai zem narkozes laboju zobus jo man ir fobija no zobuarstiem ) , man tas izmaksaja 320 eur !  

Sašpricēt var kaut vai zirga devu to narkozi (izņemot protams pilno narkozi), jebkura lielā zoba raušana ir drausmīgs process :((

Nu nezinu,man nekas nesapeja kad rava ara.Velpietam es ravu,kad biju vel stavokli.Vienigais pec zoba izrausanas vieta bija nedaudz jutiga un tas ari viss.

Raut zobus labaak doties uz Stomatoloģijas inst., tur labaakie speciaalisti. Cenas svaarstaas atkarībaa no konkrēta gadījuma, jo kad zobs jau ir izaudzis nav tik sarežģīti to izraut, bet kad viņš nevar izaugt un saap, jo nav vietas, tas jau pavisam cits - skaitaas kaa neliela operaacija. 

Ar visa veida bailēm no zobuārstiem tiaki un vienīgi pie dr. Butkēvičas Dzirnavu ielā 45/47.

Izrādās poe zobuārsta var iet ar prieku tāpat kā pie friziera :)

Noteikti paliksiet apmierinātas. Ieguglējot atradīsiet arsauksmes.

man nacas veikt operaciju, nevis raut, bet griest. biju stomotologijas instituta, arste apskatijas un teica brauc rit, steidzami. zem narkozes veica, grieza suva, nakti parnaksnoju un majas. seca veselibas apdrosinasana.

Uj, izskatās, ka jums pieredzes ir dažādas.

Mh, laikam ir divi varianti - izaugušos zobus rauj, bet neiznākušos vai daļēji iznākušos izgriež un izņem. Izskatās, ka man ir otrais variants.

Šobrīd pieteicos uz stomatoloģijas institūtu, vienīgi par cenām domāju, jo cenrādī parādās - sākot no (un līdz cik eur ??). Laikam jārēķinās ar lielākām naudiņām.

1 - 10 no 15