FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Gudrības zoba izņemšana

Sveikas,

tā nu ir sanācis, ka jādodas izņemt 8.to zobu, jo nav vietas žoklī.

Vai kādai no jums ir veikta šī operācija? Kā tas ir un kāda ir jūsu pieredze? Un pie kā gājāt? Un kādas izmaksas?

Esmu dzirdējusi, ka RSU stomatoloģijas institūtā var griezties, bet noprotu, ka rindas tur ir milzīgas!

01.06.2014 00:30

Labots 01.06.2014 00:31

Man grieza un izņēma gundrības zobu. Procedūra nesāpīga, jo sašpricē anastēziju, bet pēc tam staigāju nedēļu aizpampusi, dzēru jogurtiņu caur salmiņu, jo muti nevarēju atvērt un ļoti sāpēja žoklis, dzēru čupām pretsāpju līdzekļus.

Stomatoloģijas institūtā to procedūru veica.

Bet katram ir individuāli, esmu dzirdējusi, ka citiem nemaz tik traki nav bijis.

01.06.2014 09:27

Es jau 10 gadus dzivoju ar daleji iznākušam zobam un neko, vini mani nekais.. Vienigi reiz gadaa jutu vienu va otru- pulse vienu dienu un viss, bet ja jus tie zobi traucee nu tad jaamaksa 

01.06.2014 10:54

dental.lv atbalstu! Dakteris Klēvers tiešām zin, ko dara, un nesāp nemaz!

01.06.2014 23:29

Zoba raušana un saapēšana atkarīga no taa, kaads ir pats zobs. Ja liela, līka sakne, tad tas var būt sarežģīti. Man raava Stomatoloģijas institūtaa un gandrīz neko nejutu. Vismazaak saapēja augšējaa zoba raušana, ar taadu kaa mazu skalpelīti pabīdīja un aaraa bija! Reģistratūraa man vēl jokojot pajautaaja - vai jūs apsēdaaties arī, kad jums to zobu raava? Tik aatri un mazsaapīgi tas bija pēdējoreiz...:)

05.06.2014 17:09

Man izrava gudrības zobu privatklīnika Vitas Laiks (atrodas centra pie nacionala teatra). Tur ķirurgs strada katru piektdienu vakaras pusē, bet ķirurgs Irina ir baigi forša. Viņa izrava manu zobu ļoti atri un vispar nekas nesapēja pēc tam. 

11 - 15 no 15