FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Ziedošu dzīvnieku patversmēm

Sveikas! 

Esmu liela dzīvnieku mīļotaja, taa pat gan jau kaa lielaaka daļa no jums. Man ienaaca praataa doma, ka varētu izdarīt labu darbu, jo kopaa mēs varam vairaak..

No šeit nopelnītas naudiņas, to ziedot dzīvnieku patversmēm, jo taam ir nepieciešama barība, zaales un vēl daudz kas cits.

Būtu jauki, arī ja jūs aizbrauktu uz patversmi kaadu un izvestu pastaigaaties kaadu suņuku, daavaatu tam kaut nedaudz dzīves prieka un mīļuma.

Juunijaa viduu papildinashu savu skapi un ta visa nopelnīto naudiņu ziedošu patversmēm.

Kaa arī kad janvaarī lidošu uz Latviju uz paaris mēnešiem, noteikti apciemošu patversmes.

Smaidīgs

03.06.2014 11:23

> Dii

es vienīgā šeit neko nepelnu? jā, ir pirkumi un ir maiņas, bet pa virsu nekas nepaliek, tāpat sanāk atlaidi sarunāt vai maiņu lielāku un tur arī tas viss paliek, kā ir iespējams te nopelnīt 100euro? (nav domāts par metodēm, cenām utt., bet tas liekas nedaudz neticami)

Pilnīgi taa pati situaacija... Agraak gaaja ļoti labi un bija peļņa,bet šobrīd cik vien varu cenšos iziet uz maiņas variantiem,jo pēdējos 3 mēn apmēram cilvēki pērk ļoooti maz :( Būtu vēl man augstas cenas,slikti nobildētas vai nemodernas preces,bet nē...Vienu dienu jau sēdēju un domaaju,ka jaamet miers šim visam :(

05.06.2014 11:45

> puma422

Šitaa jau visi varētu pareklamēties - no sērijas" ja es kaut kam nopelnīto ziedoju,tad no manis vairaak pirks " ;D

++++++++++

05.06.2014 11:46

> Dii

es vienīgā šeit neko nepelnu? jā, ir pirkumi un ir maiņas, bet pa virsu nekas nepaliek, tāpat sanāk atlaidi sarunāt vai maiņu lielāku un tur arī tas viss paliek, kā ir iespējams te nopelnīt 100euro? (nav domāts par metodēm, cenām utt., bet tas liekas nedaudz neticami)

+++

05.06.2014 11:48

Labots 05.06.2014 11:48

> Karīnas Skapis

Es pati stradaju labi atalgotu darbu aarzemees, tapec es seit neuzpelnos, man tas nav vajadzígs, seit es atbrivojos no skapja. Un ta jau ir katra pasa izvele pirkt vai nepirkt no manis. Man vienalga. 

Man ir ta ka skatos tas bildites no patversmes un pie sevim nodomaju, ja vien es vareetu, tad panemtu visus dzivniecinus pie sevim.. 

Ja, vienu laiku bija, kad dzivoju LV, tad taisiju pasakumus pansionaatos, veciem cilvéciniem kaut kads prieks tika. :))

kad es dziivoju aarzemees,tad liekaas mantas regulaari atdevu labdariibu konteineros uz vietas.

05.06.2014 12:03

> puma422

>

Pilnīgi taa pati situaacija... Agraak gaaja ļoti labi un bija peļņa,bet šobrīd cik vien varu cenšos iziet uz maiņas variantiem,jo pēdējos 3 mēn apmēram cilvēki pērk ļoooti maz :( Būtu vēl man augstas cenas,slikti nobildētas vai nemodernas preces,bet nē...Vienu dienu jau sēdēju un domaaju,ka jaamet miers šim visam :(

Gluži manas domas....peļņa gan man nekāda lielā nav bijusi, bet šo to pārdevusi esmu. :) Es arī plānoju tuvākajā laikā pārtraukt andelēšanos. :)

Lai veiksmīga diena! :)

11 - 15 no 15