FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Vīzas

Sveiciens visiem ceļotājiem,

Varbūt kāds(-a) no jums var padalīties pieredzē saistībā ar vīzu izgatavošanu? Smaidīgs

Vai kāds šeit ir kārtojis Austrālijas vīzu? Cik vienkārši tas ir?

Un jautājums par Krievijas vīzām - kāda ir pieredze tūristu vīzas gatavošanā?

02.06.2014 19:13

Sveika! Ir jādodas uz tās valsts vēstniecību Latvijā, uz kuru plāno doties. Līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments (pase vai identifikācijas karte), dokumentu fotogrāfija un, protams, nauda. Tūristu vīzu var sakārtot arī ar tūrisma aģentūras starpniecību. Drošības nolūkos, iesaku sazināties ar Krievijas vai Austrālijas vēstniecību Latvijā, lai precizētu informāciju.

Lai izdodās! :)

02.06.2014 19:21

> Ieva

Sveika! Ir jādodas uz tās valsts vēstniecību Latvijā, uz kuru plāno doties. Līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments (pase vai identifikācijas karte), dokumentu fotogrāfija un, protams, nauda. Tūristu vīzu var sakārtot arī ar tūrisma aģentūras starpniecību. Drošības nolūkos, iesaku sazināties ar Krievijas vai Austrālijas vēstniecību Latvijā, lai precizētu informāciju.

Lai izdodās! :)

identifikaacijas kartē vīzu neieliks, ja kas - tikai pasē :D

Krievijas vīzes daudz kur taisa, piemēram biju Dzirnavu ielaa 57 4 staavs telpa kopaa ar SMP banku.

02.06.2014 19:26

Labots 02.06.2014 19:29

Paldies par informāciju!

Cik es esmu dzirdējusi, tad ērtāk Krievijas vīzu ir taisīt caur tūrfirmām, it kā sanākot dārgāk, bet vismaz process esot vienkāršāks.

Laikam būs jādodas meklēt Austrālijas vēstniecība.

02.06.2014 19:36

Labots 02.06.2014 19:41

> Māra

Paldies par informāciju!

Cik es esmu dzirdējusi, tad ērtāk Krievijas vīzu ir taisīt caur tūrfirmām, it kā sanākot dārgāk, bet vismaz process esot vienkāršāks.

Laikam būs jādodas meklēt Austrālijas vēstniecība.

Labots: šodien, 19:29

Jaa, pareizi, jo viņi taisa viesnīcu vaučerus tūristiskajaam vīzaam, citaadi jums reaali jaarezervē numurs viesnīcaa, ja taisīsiet bez tūraģentūras starpniecības.

1 - 4 no 4