FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

VID pārlapo arī interneta sludinājumus

13.06.2014 04:01

> Tikai bērniem

> Vikija

Cilvēks strādā, maksā nodokļus pēc pilnas programmas, no nelielās algas nopērk sev drēbes. Ja kas vairs neder, vai nav derējis-pārdod, ejot pa nullēm vai pat mīnusā, tad, kādi diez vēl nodokļi, kam, par ko? Hm...

Neviens nesaka, ka jāmaksā nodokļi... vismaz pagaidām.

Ar nodokli neapliekas:

192) ienākumi no personīgā īpašuma (fiziskajai personai piederošas personiskai lietošanai paredzētas tādas kustamas lietas kā mēbeles, apģērbs un citas kustamas lietas) atsavināšanas, izņemot ienākumu no:

a) pārdošanai izgatavotas vai iegādātas lietas (ķermeniskas vai bezķermeniskas) pārdošanas,

b) kapitāla pieauguma un pārējā ienākuma no kapitāla;

c) metāllūžņu pārdošanas;

Tāpēc saku, ja neviens negribēs ieriebt, nekas ļauns nenotiks. Kā arī, ja tiešām VID neko aizdomīgu jūsu lietotajās vai pat jaunajās lietās nesaskatīs, arī liks mieru. Neliek mieru, ja kaut kas liekas aizdomīgs... 100 +/- vienādas kleitas ar dažādiem izmēriem utt. Pārdesmit lietas noteikti nerada aizdomas.

jaa, kaa tad- liks mieru. es jau zinu sitos gadijums. rajonos vispar tam iestademun ierdniem ir garlaicigi un vinji dzenas pakal katram ko ierauga. jau sac justies ka noziedznieks jo aizej uz veikalu par iedoto naudu. par to tak ari esot nodokli jamaksa. jo visas naudas summas kas ienak konta ir jaapliek. i jau bijis kad kasijas- kur nejmi papildus naudu, kapec nenomaksa nodoklus. kas an jamaksa nodoklis no ta ko man masa/ draugs/ mamma/ tetis/ dels no savas algas iedevis?

piemers- man tikko firma bija kratisana. jau otra man klatbutne. j redz mes dzivojam rajona, kura visi ar kontrabandu nodarbojas. musu teritorija apjosta ar augstu koka set nepabeigtu(?jo nokaras rokas pabeigt pec pirma apmeklejuma) tagad ari kameras uzliktas, lai redz kas piebrauc, kas durvis izlauzis, kas zog utt. a sie uzreiz saliek aizdomigo saraksta. tikko atradu un nonemu svesu kameru no koka, ta pec 7 dienam kratissana mekle kkadu preci. kamer nedabuja atpakal savu nelikumigo kmeru, jo protokola neka tada nebija, bija gatavi mani nosist. vot dzivo tgd sitada valsti kur viss ir noziegums un dzivot normali nedrikts. par 1 cigaresu pacinju iesedina.

nesen dzinas pakal ar sirenam jo pie veikala stauji apgrizamies un braucam atpakal z majam- bijam maisu ar mantam aizmirsusi. sie padomaja, ka del vinjiem un begam. nu sviests pilnigs. izraksta sodus par skersotu ielu kur nav parejas,, kaut tuvuma nevienas masinas stundas laika. izraksta sodu jo masina stav pudeles uz nodosanu. utt. es varu veselu grmatu sarakstit ar viskko.

13.06.2014 07:17

kas par sviestu? es kad pērku apģērbu,pat no lietotajiem veikaliem,jau maksāju PVN,kāpēc man būtu jamksā vēl nodokļi par to,ka pēc tam notirgoju to,par esmu jau samaksājusi nodokli,kas par dubultaplikšanu? Tā nebūtu godīgi,jo pat uzņēmēji nemaksā PVN,par to maksā gala patērētājs. ARPRAAACCC

13.06.2014 07:18

> Janeta

Kā saka-nav lietu,kurām tev nepietiek naudas,vienkārši jāstrādā tā,lai pietiek naudas visam. Neredzu neko sarežģītu,lai nodrošinātu savu dzīvi tā,lai nav jāuztraucas.

Tu to visās tēmās tagad copy paste darīsi,lai pazīmētos ar saviem ienakumiņiem :( tad ko tu šajā lietoto mantu portālā dari,ja tev ar naudām ir viss krāšņi,tad tev nevajadzētu šeit zīmēties :D

13.06.2014 09:22

Apsolūti piekrītu Gardenia par Janetu.

Lai kas to rakstītu! Janeta būs pirmā, kura nokritīs ģībonī, kad viņai uznāks VID pārbaude.

Lielāku kapeiku skaitītāju nezinu par abšaubāmām fotogrāfijām.Lielās visur un vienmēr. Uzdodas par baigo bagātnieci, bet FB lien visiem virsū ar pašslavināšanos.

Janeta, sāc maksāt nodokļus par piemēru citām! Nevis lielies un lielies un lielies un lielies.  Būtu vēl ar ko.

Nevienu kapeiku neesi nomaksājusi par savu foto darbu. 

13.06.2014 09:30

+++ :D

20.06.2014 13:06

> 3EIRO

Apsolūti piekrītu Gardenia par Janetu.

Lai kas to rakstītu! Janeta būs pirmā, kura nokritīs ģībonī, kad viņai uznāks VID pārbaude.

Lielāku kapeiku skaitītāju nezinu par abšaubāmām fotogrāfijām.Lielās visur un vienmēr. Uzdodas par baigo bagātnieci, bet FB lien visiem virsū ar pašslavināšanos.

Janeta, sāc maksāt nodokļus par piemēru citām! Nevis lielies un lielies un lielies un lielies.  Būtu vēl ar ko.

Nevienu kapeiku neesi nomaksājusi par savu foto darbu. 

Oho,kaada te ir baigi uzēdusies uz Janetu o.O 

21 - 26 no 26