FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Un atkal es te ar kaazaam!

Ta ka es vadu maasai kaazas! Palika sastadit nobeiguma programmu! Ta bus mana pirmaa pieredze, kaut ko taadu novadit, un pati esmu bijusi tik vienas kaazaas, bet es maxsimali censhos visu skaisti saplanot saorganizet, lai maasai taa butu pati neaizmirsatmakaa dienina :))

Gandriz viss jau saorganizets, palika tik sastadit nobeiguma programmu...

Man ir shads plaans nobeigumam...

Jauna paarva valsis, kad nodejots valsis, tur pat tiek dots zverests, tad seko ta dala kad velkam nost plivuru, liek galva cepuri, apsien priekshautu, ligavanim ari cepure un cigars... Vecakiem pasedeshana klepi, kukas grieshana un saluts!

Bet ir viens Bet, Kad visslabak, ligavas pushka meshanu noorganizet! Jo kad jaunais paris dejos valsi visi viesi ar svecitem staves apli, un tad pec valsha kamer viesi sastajushies apli dos savu zverestu..

Varbut var padalities ar savu pieredzi, kaaa Jums noriteja kazu nobeiguma dala? Kad vislabak mest ligavas pushki...? :)

05.06.2014 13:27

pēc zvērasta došanas un pirms kūkas. Jo (šo procesu sauc par mičošanu - iecelšanu no meitas sievas goda) un tad, kad iecelta sievas goda, viņa met savu pušķi un vīrs zeķturi, lai ieceltu nakamo jauno pari.

05.06.2014 13:39

> Sintija

pēc zvērasta došanas un pirms kūkas. Jo (šo procesu sauc par mičošanu - iecelšanu no meitas sievas goda) un tad, kad iecelta sievas goda, viņa met savu pušķi un vīrs zeķturi, lai ieceltu nakamo jauno pari.

Un tad mana gadijuma, pratigi ligavas pushka/ kaaajas lentiiti meshanu noorganizet uzreiz pec zveresta?? 

un tad seko ta dala, kad velkam nost plivuru..utt (ka mineju ieprieksh) 

1 - 2 no 2