FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Jautajums par zirneklishiem

Kaa cinities ar shim radiibaam???

Laikam sakusies taa sezona, kad sak liist maajaas, jo gandriz katru dienu, kads nepatikams monstsrs sezh uz sienas...

Citreiz pat tik lieli ielien, kad jameklee, kadu labu trauku kuraa nokert... 

Varbut Juus zinaat un varat ieteikt, kaadu labu lidzekli, ka cinities ar viniem...???

05.06.2014 14:17

Nopirku internetveikalā kukaiņu atbaidītāju, ko ieliek rozetē un viņš izdod kaut kādu ultraskaņu kas nepatīk dažādiem kukaiņiem un mušām! Viņi ir uz konkrētu platību! Man šāds aparāts ir, vairums rapuļu man netraucē, protams, ir kāds indivīds kurš pamanās ielīst!:)

05.06.2014 14:31

> kakis10

Nopirku internetveikalā kukaiņu atbaidītāju, ko ieliek rozetē un viņš izdod kaut kādu ultraskaņu kas nepatīk dažādiem kukaiņiem un mušām! Viņi ir uz konkrētu platību! Man šāds aparāts ir, vairums rapuļu man netraucē, protams, ir kāds indivīds kurš pamanās ielīst!:)

vot es ari padomaju par tadu ierici, tik vajag tadu tiesham super efektivu, kas nevienu zirnekli majas neielaidis :D 

Man vel dels sadomajies, ja vinam iekodis zirneklis vins man partaps par zirneklucilveku, ta ka man jau dubultpanika, nedod dievs man aiz muguras ieraudzis zirnekli un lidis klat...

05.06.2014 15:59

nu,ja pa vasaru logi valja,vini salien ieksaa..noslepjas visur,pec tam tados negaiditos momentos uzpeld tiesi acis :D

varbut logam prieksa tadus sietinjus var salikt lai nerapo ieksa..moz tas ari der??

05.06.2014 16:07

ja ir mazie zirneklīši, vari vienkārši stiept prom (kaut kādā nesenā pētījumā atklāja, ka, aiznesot viņus 20m prom, viņi vairs neiet atpakaļ uz to vietu), ja ir lielie, ir smagāk.

varbūt kāda zina, kā krustazirnekļus prom dabūt? pa dārzu pāri 30 saskaitīju, un viņi nav no mazajiem un bailīgajiem :/

05.06.2014 16:29

> Laura

nu,ja pa vasaru logi valja,vini salien ieksaa..noslepjas visur,pec tam tados negaiditos momentos uzpeld tiesi acis :D

varbut logam prieksa tadus sietinjus var salikt lai nerapo ieksa..moz tas ari der??

Mums tadi logI majas kad vini Veras uz arpusi nevis iekshpusi valaa! Tad ja uzliec sietinu tad nevar logu atvērt :((

05.06.2014 16:30

man ari tada problema.Vakar viens ka Mission imposible filma rapas uz lampu man degunprieksaVēsais Vienu izlidinu pa logu ara,divi vieta Smejošs

05.06.2014 16:35

Es tieši meklēju veidu, kā tos zirnekļus mājās ievīlinātu! Logi vaļā, pirmais stāvs, logi no griestiem līdz grīdai - salido viss kas, bet zirneklis, kad bija, visus apēda, nebija ne odu, ne mušu. Tagad zirneklis nav - šie mošķi ir pa pilnam, nezinu, kā to zirnekli dabūt.

Pēc jūsu problēmas - var izgatavot ētereļļu maisījumu un ar smidzinātāju apstrādāt tās vietas, pa kurām tie iekļūst majās. Ekoloģiski, nekaitē cilvēkiem un mājās labi smaržos.

1 - 7 no 7