FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Vārdiņi

Kā jūs izvēlējāties vārdu mazajam? Kāds tas bija? Un kādi vārda atvasinājumi Jums patīk ?Vēsais

09.06.2014 13:23

es esmu divu meitiņu mamma, un manas meitiņas tika pie vārdiņiem tā- kad gaidīju pirmo bērniņu uzreiz sākām domāt bērniņiem vārdiņus, ja nu puika, ja nu meitene uz M burta, nu to izlēmām, jo abiem ar tēti mums vārds ir uz M. bet tad 4 grūtniecības nedēļā redzēju zīmīgu sapni, ka man piedzims 6 bērniņi- sesīši, no kuriem 5 puikas un viena maza meitiņa. un puikiņiem sapnītī vārdi nav, bet meitiņai ir- Matilde. un viss no tā laika, savu puncīti mīļojot saucu savu bērniņu par meitiņu, Matildīti. kaut gan līdz pēdējam usg nerādija, kas būs... bet redz, beigās mana intuīcija nesameloja- un piedzima maza, skaista meitenīte vārdā Matilde:)

otra meitiņa tika pie vārdiņa tā, ka gribējām arī uz M, bet beigās es draugam saku, kad es piedzimu man tētis gribēja likt vārdu Adele, bet mamma nepiekrita. draugam patika šis vārds. un tā mūsu otrā peciņa ir Adele.

un nevaru iedomāties viņām citus vārdus- kā Matilde un Adele:)

un jauki tas, ka katram bērniņam ir nozīmīgs stāsts par vārdiņa došanu:)

jauku Jums visiem dienu:)

es esmu divu meitiņu mamma, un manas meitiņas tika pie vārdiņiem tā- kad gaidīju pirmo bērniņu uzreiz sākām domāt bērniņiem vārdiņus, ja nu puika, ja nu meitene uz M burta, nu to izlēmām, jo abiem ar tēti mums vārds ir uz M. bet tad 4 grūtniecības nedēļā redzēju zīmīgu sapni, ka man piedzims 6 bērniņi- sesīši, no kuriem 5 puikas un viena maza meitiņa. un puikiņiem sapnītī vārdi nav, bet meitiņai ir- Matilde. un viss no tā laika, savu puncīti mīļojot saucu savu bērniņu par meitiņu, Matildīti. kaut gan līdz pēdējam usg nerādija, kas būs... bet redz, beigās mana intuīcija nesameloja- un piedzima maza, skaista meitenīte vārdā Matilde:)

otra meitiņa tika pie vārdiņa tā, ka gribējām arī uz M, bet beigās es draugam saku, kad es piedzimu man tētis gribēja likt vārdu Adele, bet mamma nepiekrita. draugam patika šis vārds. un tā mūsu otrā peciņa ir Adele.

09.06.2014 13:34

mes ar viru delinam vardu izvelejamies interneta . skatijamaies alfabeta seciba un izvelejamies pirmo kas iepatikas :) ADRIANS  un  mana gimene un vira gimene visiem vardi ir uz A burta tiessi viriesiem :) 

vienigi mums ir ta ka vardadiena ir 3 dienas pec dzimsanas dienas bet tas mums ta pat neaptureja no sada vardina liksanas :)

Izskatījām kalendāru un katrs atzīmējām tos vārdus, kuri patika vislabāk, tad salīdzinājām vai kāds sakrīt. beigās skatujāmies pēc numeroloģijas numerologi.lv lai vārds saietu numeroloģiski ar uzvārdu. Tā ka nekas nederēja, nàcās ņemt divus vārdus, tā mums tagad ir Roberts Valts, vai kā mēs viņu saucam, Robvtiņš! :)

Man ir Aļina-Viktorija un Dzintars :) Vnk tie bija pirmie vārdi kas ienāca prātā redzot mazos

11 - 16 no 16