FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Kristības

Sveiki! 

Iesakiet lūdzu kaadu skaistu luteraaņu baznīcu, kur var nokristīt mazo. ;) Un ja ziniet ko vairaak par viņu, tad interesē arī tas, vai tur jaaiet kursi vecaakiem, krustvecaakiem un kaadas tur ir konkrētas prasības, jo esmu dzirdējusi, ka ir baznīcas, kur neļauj mazo kristīt bez krustvecaakiem.

14 Atbildes

> Chick

http://www.jezusdraudze.lv/jaunumi/

Par kristībaam gan nesanaak neko atrast. :(

http://www.araisudraudze.lv/?ct=par_kristibam

Vecā Ģertrūdes baznīca - jāiet kursi vecākiem (jābūt kristītiem un iesvētītiem attiecīgajā konfesijā)... Katrā ziņā, ja paši neesiet kristīti, kāpēc tas jādara bēŗnam. Ja kristaties, tad kristaties visi kopā.

> MaZaRiiTe

> Chick

http://www.jezusdraudze.lv/jaunumi/

Par kristībaam gan nesanaak neko atrast. :(

Tur jāzvana vai jāaziet uz baznīcu parunāt.

Ļoti jauka un mūsdienīga baznīca!

Mēs kad savu mazo kristijam,tad pirmais jautājums no mācītāja puses bij vai domā pēc tam vēl nākt.Un vēl jautāja kur dzīvojam un kāpēc ttieši tā baznīca? Jo mums bija obligāta prasība-būt pašiem draudzē,tas ir iesvetitiem un kruatvecakiem bija arī jābūt iesvetitiem,varēja būt citā draudzē.Jo tajā draudzē kur esi,tur jāmaksā gada nodeva.Savu baznīcu izvēlējāmies pēc dzīves vietas un mācītāja. Bet katrai baznīcai ir savas prasības un cik esmu dzirdējusi,tad pārsvarā jābūt gan vecākiem,gan kruatvecakiem iesvetitiem.

Ja luterāņos grib kristīt, tad var mēģināt iet uz Torņkalna baznīcu, tur it kā kristot, ja vecāki nav kristīti. Bet ja godīgi, kāpēc kristīt tikai kristīšanas pēc, ja paši vecāki nav kristīti un to grib darīt tikai ķeksīša pēc vai tāpēc, ka tas ir skaists pasākums. Parasti mācītāji tomēr grib, lai visa ģimene ir kristīta un tas ir tikai normāli.

Vecajā ģertrūdes baznīcā patīk mācītājs Rinalds Grants. Gājām pie viņa alfas kursu, laulāja mūs, bet mazo tā arī neesam vēl nokristījuši. To atstāju bēŗna ziņā, kad izaugs, lai pati lemj, vai grib vai nē.

> Tikai bērniem

Ja luterāņos grib kristīt, tad var mēģināt iet uz Torņkalna baznīcu, tur it kā kristot, ja vecāki nav kristīti. Bet ja godīgi, kāpēc kristīt tikai kristīšanas pēc, ja paši vecāki nav kristīti un to grib darīt tikai ķeksīša pēc vai tāpēc, ka tas ir skaists pasākums. Parasti mācītāji tomēr grib, lai visa ģimene ir kristīta un tas ir tikai normāli.

Vecajā ģertrūdes baznīcā patīk mācītājs Rinalds Grants. Gājām pie viņa alfas kursu, laulāja mūs, bet mazo tā arī neesam vēl nokristījuši. To atstāju bēŗna ziņā, kad izaugs, lai pati lemj, vai grib vai nē.

Vecaaki ir kristīti, tikai katram sava ticība. Nevaram vnk izlemt uz kuru baznīcu vest, jo uz to, kur mani kristīja, nevēlas draugs, bet drauga ticību bērnam negribam. :)

> Dudinja

Mēs kad savu mazo kristijam,tad pirmais jautājums no mācītāja puses bij vai domā pēc tam vēl nākt.Un vēl jautāja kur dzīvojam un kāpēc ttieši tā baznīca? Jo mums bija obligāta prasība-būt pašiem draudzē,tas ir iesvetitiem un kruatvecakiem bija arī jābūt iesvetitiem,varēja būt citā draudzē.Jo tajā draudzē kur esi,tur jāmaksā gada nodeva.Savu baznīcu izvēlējāmies pēc dzīves vietas un mācītāja. Bet katrai baznīcai ir savas prasības un cik esmu dzirdējusi,tad pārsvarā jābūt gan vecākiem,gan kruatvecakiem iesvetitiem.

A ko atbildēt vai doma naakt? Esmu baznīcaa pati bijusi tik dažas reizes, un nedomaaju, ka mazais ies viens pats, kad pieaugs.

Man ir doma mazo bez krustvecaakiem kristīt, taapēc interesē vai konkreetajaa baznīca to ļauj, jo paziņa nesen mazo gribēja kristīt un neviena baznīca neļaaja kristīt bez krustvecaakiem. :(

1 - 10 no 14