FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Atsauksmes

Sveikas, meitenes!

Vēlējos padalīties savās milzīgajās dusmās, kuras mani tikko piemeklēja.

Situācija sekojoša: meitene no manis rezervē preci, jau paprasa rekvizītus, viss ir izrunāts par preces nosūtīšanu utt, un beigās meitene neatsūta naudu, un katru dienu prasa: Vai tiešām nauda nav, utml? Es, protams, saku, ka nē nauda nav un preci sūtu tad, kad ir ienākusi pilna samaksa par preci manā kontā. Beigās meitene pasaka, ka neņems preci, jo viņas mamma neticot, ka preci atsūtīs utml. Nu ok, netic, labi, neņemiet preci, bet kāpēc ir jārezervē un jāsaka, ka 100% prece tiks iegādāta?????

Meitenei pateicu, ka likšu tai neitrālu atsauksmi, jo tomēr zaudēju citus pircējus kā arī zvanījos savai bankai domādama, ka kaut kas nojucis greizi ar manu banku un še te, gudriniece ir ielikusi neitrālu atsauksmi MAN!!! Par ko?? Es tiesām esmu apjukusi un nesaprotu, kāda jēga ir no atsauksmēm, ja tās tiek liktas skatoties uz to, ja Tu ieliec man, es ielieku Tev un vēl pēc dažādiem savādiem principiem.

Kādas ir Jūsu domas šai jautājumā?

Un šeit meitene, kura liek atsauksmes skatoties es nezinu uz ko ;)

http://www.atverskapi.lv/lv/lietotajs.html?id=25981

09.06.2014 19:32

Ja viņa ielika pirmā bez nekāda paskaidrojuma, jums vajadzēja būt gudrākai un paskaidrot kārtīgi kāpēc liekat tādu atsauksmi.

09.06.2014 19:34

> Aiga S Akcija!

Ja viņa ielika pirmā bez nekāda paskaidrojuma, jums vajadzēja būt gudrākai un paskaidrot kārtīgi kāpēc liekat tādu atsauksmi.

Es viņai paskaidroju kāpēc ieliku un viņa to arī saprata. Protams, es ieliku pirmā atsauksmi.

09.06.2014 19:40

" Vai tiešām nauda nav, utml? Es, protams, saku, ka nē nauda nav un preci sūtu tad, kad ir ienākusi pilna samaksa par preci manā kontā. Beigās meitene pasaka, ka neņems preci, jo viņas mamma neticot, ka preci atsūtīs utml. "

kaa meitene tik viegli beigas atsakas no savas pacinjas , ja jau naudu ir ieskaitijusi ? :D

09.06.2014 19:40

> Alise

> Aiga S Akcija!

Es viņai paskaidroju kāpēc ieliku un viņa to arī saprata. Protams, es ieliku pirmā atsauksmi.

paskaidrojumu  jāraksta komentārā pie atsauksmes. tad arī citi zinās par ko tāda atsauksme

09.06.2014 19:45

Par vienu muļķīgu atsauksmi nevajadzētu satraukties,vēl jo vairāk,ja sīkās skuķes to dara sporta pēc.

09.06.2014 19:49

> Annette

" Vai tiešām nauda nav, utml? Es, protams, saku, ka nē nauda nav un preci sūtu tad, kad ir ienākusi pilna samaksa par preci manā kontā. Beigās meitene pasaka, ka neņems preci, jo viņas mamma neticot, ka preci atsūtīs utml. "

kaa meitene tik viegli beigas atsakas no savas pacinjas , ja jau naudu ir ieskaitijusi ? :D

Naudas vnk nebija un viņa meloja, ka tā ir aizskaitīta

09.06.2014 19:57

Aizraksti atverskapi - nepamatotās dzēš ;)

Vismaz godīgi pretī atlika - man uz 2 neitrālajām atbildēja ar 2 negatīvām. Tagad gribās ielikt negatīvu meitenei, kas neieradās uz tikšanos un neatbild uz sms un zvaniem, bet bail pretī saņemt..

Sveika, man vispār bija tā, ka meitene uzraksta vienu vēstuli, piedāvā maiņu (man profilā minēts, ka maiņu izskatu ļoti retos gadījumos) atveru vēstuli, bet uzreiz neatbildu.

Tās pašas dienas vakarā saņemu neitrālu atsauksmi par to, ka es neatbildot uz vēstulēm (daudzskaitlī).

Uzrakstīju atvainošanās vēstuli par neērtibām, un visu pārējo, izskaidroju situāciju, bet atvainošanos no viņas puses tā arī nesagaidīju... Un neitrālā atsauksme greznos manu profilu visu laiku :(...

man si pate meitene sarunaja tiksanos uz kuru neieradas...neliku atsauksmi, bet stulbi gaidit cilveku, kurs neatnak un neatbild, vel jo vairak del 1 eiro ... 

1 - 9 no 9